Hayat Öpücüğü konusu ne? Hayat Öpücüğü filmi oyuncuları…

Hayat Öpücüğü filmi hastalık hastası bir adamın yaşadığı eğlenceli ve aşk dolu anları seyirci ile buluşturuyor. Romantik komedi türündeki Hayat Öpücüğü filmi izleyicilerin de merakını uyandırdı. Peki Hayat Öpücüğü konusu nedir? İşte Hayat Öpücüğü filmi oyuncu kadrosu...

Hayat Öpücüğü konusu ne? Hayat Öpücüğü filmi oyuncuları…

Hayat Öpücüğü titiz ve takıntılı Metin’in bir kıza aşık olmasının ardından yaşadığı maceraları duygusal ve romantik bir hikaye ile beyazperdeye taşıdı. Sinemanın ardından televizyonda da seyirci ile buluşan Hayat Öpücü filmi başrollerini Ali Sunal ve Hatice Şendil paylaşıyor. Peki Hayat Öpücüğü filmi konusu ne?

HAYAT ÖPÜCÜĞÜ KONUSU

Yönetmenliğini Şenol Sönmez, senaristliğini Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı'nın yaptığı yapımcılığını BKM Film'in üstlendiği filmin proje tasarımını ise Ali Sunal üstleniyor. Hastalık hastası, titiz ve takıntılı Metin (Ali Sunal) ile yaşam dolu Hayat'ın (Hatice Şendil) hastanede başlayan ilişkilerinin samimi, duygusal ve romantik bir hikaye ile anlatıldığı film iki gencin hikayesini izleyicilerle buluşturuyor.

hayat-opucugu-konusu

HAYAT ÖPÜCÜ FİLMİNİ OYUNCULARI

Ali Sunal ve Hatice Şendil'in başrollerini paylaştığı uygulayıcı yapımcılığını ise Fatmanur Sevinç'in gerçekleştirdiği filmde ünlü oyuncular Ayda Aksel, Ahmet Saraçoğlu, Janset, Zerrin Sümer, Somer Karvan, Mehmetcan Mincinözlü, Ali Çelik ve Berk Pamir de rol alıyor. Hayatı dolu dolu yaşamak gerektiğini anlatan romantik filmde sevginin iyileştirici gücü izleyici ile paylaşılıyor.