Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayat Sırları 3. bölüm fragmanı yayında! Hayat Sırları 2. bölüm izle
Hayat Sırları 3. bölüm fragmanı yayında! Hayat Sırları 2. bölüm izle
Hayat Sırları 3. bölüm fragmanı yayında! Star Tv'nin merakla beklenen dizisi Hayat Sırları çarşamba akşamı 2. bölümüyle ekrana geldi ve nefesleri kesti. Başrollerinde Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Devrim Yakut ve Olgun Toker gibi güçlü isimlerin yer aldığı Hayat Sırları Dizisi'nin 2. bölümünü haberimizdeki linkten izleyebilirsiniz. Peki Hayat Sırları 3. fragmanında neler oluyor? İşte yanıtı ve yeni yayınlanan fragman
Magazin 9 Kasım 2017 - 10:08

Ekranlara hızlı bir giriş yapan Star Tv dizisi Hayat Sırları 3. bölüm fragmanı yayında. Seher Burak’tan uzak durabilecek mi* Baş rollerinde Hazar Ergüçlü, Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç, Devrim Yakut ve Olgun Toker gibi güçlü isimlerin yer aldığı Hayat Sırları Dizisi’nin 2. bölümünü haberimizdeki linkten izleyebilirsiniz. İşte Hayat Sırları’na dair ayrıntılar…

hazarergucluic

HAYAT SIRLARI 2. BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU

Burak, hala unutamadığı büyük aşkı Seher'den geçmişin hesabını sormakta, Seher ise büyük sırrının açığa çıkmasından korkarak çok acı çekse de Burak' tan uzak durmaya çalışmaktadır.

Mustafa kapısına kadar dayanan korkutucu geçmişin ortaya çıkma ihtimali ile köşeye sıkışır.

hayatsirlari3-ic

Şirin'in çalıştığı kanalda oyunculuk teklifi alan Hakan yıllar sonra babasının kimliğine ulaşmıştır. Babasının ve ailesinin karşısına çıkmaya ve onlara hayatı zehir etmeye hazırlanmaktadır.

Kemal'in gizli mesleği açığa çıkmış, Mustafa'nın oğluyla ilgili bütün planları suya düşmüştür. Ayşen yıllar önce kurtulduğunu sandığı Seher'in tekrar oğlunun hayatına girdiğini öğrenince Seher ve ailesine büyük bir darbe indirir.