Hayat Sırları 6. bölüm fragmanı yayında! Sen annemi hamileyken terk ettin! Hayat Sırları 5. bölüm izle!

Star Tv'nin yeni başlayan ve sevilen dizisi Hayat Sırları'nın 6. bölüm fragmanı yayında! Fragmana annesini hamileyken terk eden babasından hesap soran Hakan'ın feryadı damga vuruyor. Seher'in bebeğin peşine düşmesiyle ne gibi gelişmeler olacak? İşte tüm bu soruların cevabı 6. bölümde yanıtlanacak. İşte Hayat Sırları 5. bölüm izleme linki ve yeni bölüme dair merak edilenler...

Hayat Sırları 6. bölüm fragmanı yayında! Sen annemi hamileyken terk ettin! Hayat Sırları 5. bölüm izle!

Hayat Sırları 6. bölüm fragmanı geldi. Yeni fragman nefesleri kesmeye yetti. Seher’in bebğin ğeşine düşmesi ve Hakan’ın babasına yaptığı itiraf fragmana damga vuran anlar oldu. Peki yeni bölümde neler olacak. İşte diziye dair detaylar…

hayatsirlari6-1

5. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kemal'in müdahalesi İsmet'i kızdırmaktan başka bir işe yaramamıştır. Susmak için istediği parayı iki misline çıkaran İsmet, İnci ve Kemal'e iki gün süre verip gözden kaybolur. İnci ve Kemal parayı nasıl bulacaklarını düşünürken Mustafa'nın her şeye şahit olduğundan da habersizlerdir. Kemal, İsmet'in istediği parayı bulmaya çalışırken, Mustafa'nın da gizli bir planı vardır.

Burak, Seher ile karşılaştıktan sonra bir daha onu kaybetmeyi göze alamayacağından artık iyice emin olmuş ve kızın kalbini yeniden kazanmak için çeşitli planlar yapmaktadır. Seher'in de Burak'a karşı gardı düşmek üzeredir. Ancak Burak'tan sakladığı sırların ağırlığıyla başa çıkmaya çalışmaktadır. Seher artık gerçekleri Burak'a söylemesi gerektiğinin farkındadır.

Zafer'in işsiz kalması evdeki sorunları tırmandırır. Hasan Can olanlardan etkilenmekte ve okulda da sorun çıkarmaktadır. Evdeki sorunlarla başa çıkmaya çalışan ve gün be gün çıkmaza giren Zafer'e Ayşen ilginç bir teklif yapar. Bu arada Kuzgun Ailesi'ne kök söktürmeye azmetmiş olan Ayşen, aldığı kötü bir haberle yıkılır.

hayatsirlari6-4

Şirin, Murat'ın geceleri kanalda yatıp kalktığını öğrenir. Seher ve Kemal kayıp bebek Zeyno hakkında konuşurlarken Şirin ile İnci duyar ve evde kıyamet kopar.

Hakan sonunda Mustafa Kuzgun'la yüzleşmeye karar verir ve harekete geçer.

İsmet'in istediği parayı bulan Kemal, buluşma yerine gider. Buluşma yerinde Kemal'i büyük bir sürpriz beklemektedir.

hayatsirlari6-3

6. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hayat Sırları son bölümde, Hakan sonunda Mustafa Kuzgun'la yüzleşmeye karar verir ve harekete geçer. İsmet'in istediği parayı bulan Kemal, buluşma yerine gider. Buluşma yerinde Kemal'i büyük bir sürpriz beklemektedir. Kemal'in müdahalesi İsmet'i kızdırmaktan başka bir işe yaramamıştır. Susmak için istediği parayı iki misline çıkaran İsmet, İnci ve Kemal'e iki gün süre verip gözden kaybolur. İnci ve Kemal parayı nasıl bulacaklarını düşünürken Mustafa'nın her şeye şahit olduğundan da habersizlerdir. Kemal, İsmet'in istediği parayı bulmaya çalışırken, Mustafa'nın da gizli bir planı vardır. Burak, Seher ile karşılaştıktan sonra bir daha onu kaybetmeyi göze alamayacağından artık iyice emin olmuş ve kızın kalbini yeniden kazanmak için çeşitli planlar yapmaktadır. Seher'in de Burak'a karşı gardı düşmek üzeredir. Ancak Burak'tan sakladığı sırların ağırlığıyla başa çıkmaya çalışmaktadır. Seher artık gerçekleri Burak'a söylemesi gerektiğinin farkındadır.

Hayat Sırları 5. bölüm fragmanı yayında! Seher ve Burak arasında romantik diyalog... Hayat Sırları 4. bölüm izle İlginizi Çekebilir Hayat Sırları 5. bölüm fragmanı yayında! Seher ve Burak arasında romantik diyalog... Hayat Sırları 4. bölüm izle