Hayati ve Diğerleri neden bitti? Tarihe geçtiler…

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren yayından kaldırılan Hayati ve Diğerleri dizisinin neden bittiği merak ediliyor. Kanal D dizisi Hayati ve Diğerleri Pazar günü Çocuklar Duymasın dizisinin yerine yayınlanacaktı. Peki Hayati ve Diğerleri neden bitti? İşte cevabı...

Hayati ve Diğerleri neden bitti? Tarihe geçtiler…

Geçen hafta ilk bölümü yayınlanan Hayati ve Diğerleri dizisi yayından kaldırıldı. Dizinin yapımcı ve kanal arasından yaşanan bir anlaşamamazlık nedeniyle bittiği iddia ediliyor. Reytingleri düşük olan Çocuklar Duymasın dizisinin yerine yayınlanması planlanan Hayati ve Diğereri yayına başladı ancak ilk bölümde beklenen reyting alınmadı bu nedenle kanalın tercihi Çocuklar Duymasın dizisinden yana oldu.

HAYATİ VE DİĞERLERİ DİZİSİNİN HİKAYESİ

İdealist, işine aşık bir baş komiser olan Hayati, görev yaptığı sürgün karakolu olan İkircikli Karakolu'nu örnek bir karakol haline getirmeye çalışırken her bölüm yeni bir suç dosyasını kendine has yöntemlerle çözmeye çalışmaktadır. Emri altında çalışan farklı karakterlerdeki polis memurları, seneler sonra karşısına çıkan imkansız aşk ve yakasını bırakmayan talihsizlikler ise Hayati'nin kariyerini riske atacak yeni sorunları beraberinde getirmektedir.

HAYATİ VE DİĞERLERİ 1. BÖLÜM İZLE

Yapım:    1441 Productions

Yapımcı:    İrfan Şahin

Yönetmen:    Metin Balekoğlu

Uygulayıcı Yapımcı:     Seçil İssi

Senaryo:    Onur Özcan – Murat Özsoy

Görüntü Yönetmeni:     Bekir Toplar

Sanat Yönetmeni:     İbrahim İldem

Jenerik Müziği:    Eypio

Müzik:     Barış Aryay – Mehmet Andiçen

Oyuncular:    Celil Nalçakan (Hayati), Günay Karacaoğlu (Şükran), Levent Ülgen (Danyal), Bülent Çolak (Vedat), Bahtiyar Engin (Tahsin), İbrahim Selim (Celal), Gökhan Kıraç (Erol), Aybike Esin Tumluer (Nurten),

Edip Tepeli (Üzeyir), Ecem Karavus (Filiz), Cankat Aydos (Faruk), Cansu Dağdelen (Açelya), Özlem Çakar (Bedriye), Feri Baycu (Kıymet)