Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayatımız Film konusu ne? Hayatımız Film oyuncuları kimler?
Hayatımız Film konusu ne? Hayatımız Film oyuncuları kimler?
Hayatımız Film’in başrollerini Toygan Avanoğlu, Ali Rıza Tanyeli, Tuğçe Kurşunoğlu ve Sinan Bengier'in paylaşıyor. Konusu ile dikkatleri toplaya film Hayatımız Film’ine dair detaylar…
Magazin 16 Mayıs 2020 - 16:35

Hayatımız Film bu akşam televizyonda ekrana gelecek. Fox Türkiye’nin yapımcısı olduğu Hayatımız Film’in yönetmenliğini Hasan Doğan'ın üstleniyor. Peki Hayatımız Film konusu ne, oyuncuları kimler?

HAYATIMIZ FİLM KONUSU

Hayati ile Tezcan anne ve babasını küçük yaşta kaybeder ve babasının yakın dostu olan Salih Amca tarafından büyütülürler. Salih Amca'ya hiç görmediği abisi tarafından büyük bir konak miras kalır. Bu haber mahallede gün geçtikçe yayılır. Haberi duyan mahallenin en sabıkalı ismi Deli Murat, Salih Amca'nın yaşı gereği iyice ilerleyen Alzheimer hastalığını fırsat bilir ve Rıza’ya olan borcunu ödemek için Salih Amcayı ciddi bir miktarda borca sokar. Bu olayı vefa borcu olarak gören, Salih Amca’yı bulunduğu durumdan kurtarmak isteyen Hayati ve Tezcan kendilerini riske atarak tehlikeli bir o kadar da komik olaylara sokar ve durumu lehlerine çevirirler.

HAYATIMIZ FİLMİ OYUNCULARI

Hayatımızın Filmi oyuncuları arasında Toygan Avanoğlu, Ali Rıza Tanyeli, Tuğçe Kurşunoğlu ve Sinan Bengier yer alıyor.