Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayatını kaybeden Mina Başaran’ın nişanlısı Murat Gezer kimdir? İşte Gezer hakkında merak edilenler..
Hayatını kaybeden Mina Başaran’ın nişanlısı Murat Gezer kimdir? İşte Gezer hakkında merak edilenler..
Dün akşam yaşanan uçak kazasında hayatını kaybeden Mina Başaran'ın nişanlısı Murat Gezer kimdir? İş adamı Murat Gezer hangi markanın sahibi? İşte müstakbel eşini uçak kazasında kaybeden Murat Gezer'le ilgili ayrıntılar...
Magazin 12 Mart 2018 - 10:53

Başaran Holding’in sahibi Hüseyin Başaran’n kızı olan Mina Başaran’ın nişanlısı Murat Gezer kimdir? İş adamı Murat Gezer ne işle uğraşıyor? İşte genç iş insanı ile ilgili merak edilenler…

MURAT GEZER KİMDİR?

Murat Gezer Metprint Baskı Sistemleri adlı bir markanın sahibi konumunda. Almanca ve İngilizce bilen Murat Gezer işadamı. American InterContinental University’de eğitim gören Murat Gezer ailesine ait matbaacılık şirketinde çalışıyor.

Başaran Grubu’nun veliahtı Mina Başaran ile Metprint Baskı Sistemleri’nin sahibi Murat Gezer Ekim ayında nişanlanmıştı. Soho House’da düzenlenen bir törenle nişanlanan çift, 14 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda evlenmeyi planlıyordu.

14 Nisan 2018 tarihinde Mina Başaran’la dünya evine girecek olan Murat Gezer müstakbel eşini uçak kazasında hayatını kaybetti.