Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hayta İsmail, “Göğüsleri Sarkmış Olurdu” sözlerini yalanladı
Hayta İsmail, “Göğüsleri Sarkmış Olurdu” sözlerini yalanladı
Kendisinden 39 yaş küçük Kader Kaynak ile evlenen Hayta İsmail lakaplı Ahmet Arıman, verdiği röportajdaki "30'larında olsaydı almazdım, göğüsleri sarkmış olacaktı" sözleriyle ilgili açıklamada bulundu.
Magazin 25 Aralık 2017 - 14:10

Hababam Sınıfı filmlerindeki Hayta İsmail rolüyle akıllarımıza kazınan Ahmet Arıman (62) kendisinden 39 yaş küçük Kader Kaynak ile evlenmişti. Yaş farkı ile çok konuşulan evlilik Ahmet Arıman’ın Posta gazetesine verdiği röportajla yeniden gündemde. Arıman, verdiği röportajda “Kader olgun görünüyor. 30’larında olsaydı yine almazdım, göğüsleri sarkmış olacaktı, istemezdim. Fizik benim için önemli” ifadesini kullandı.

“VALLAHİ DE BİLLAHİ DE HATIRLAMIYORUM”

Tepki çeken bu açıklama sonrasında Söylemezsem Olmaz programına telefon bağlantısıyla katılan Arıman, tepki çeken sözleri için “Vallahi de billahi de hatırlamıyorum” dedi. Ahmet Arıman’ın bu savunması stüdyodaki sunucular tarafından pek de inandırıcı bulunmadı.

 

 

Son güncelleme: 14:13 - 25.12.2017
Etiketler