Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hazal Filiz Küçükköse: Bazen seksi bir kadın, bazen de…
Hazal Filiz Küçükköse: Bazen seksi bir kadın, bazen de…
Şimdilerde, Mehmed Bir Cihan Fatihi dizisinde izlediğimiz Hazal Filiz Küçükköse, MAG dergisinin sorularını yanıtladı.
Magazin 9 Nisan 2018 - 09:01

Dizide Melike rolünde izlediğimiz Hazal Filiz Küçükköse doğallıktan yana olduğunu söylerken küçüklüğüyle ilgili anılarını da paylaştı. İşte Küçükköse’nin verdiği yanıtlar…

Kadındaki öncelik ne olmalı, seksilik mi doğallık mı?

Ben her zaman doğallıktan yanayımdır. Kadının doğasında zaten tüm bahsettikleriniz mevcut, bunu yansıtabileceği anlar gerekli sadece. Özgür, mutlu ve özgüvenli bir kadında hepsini fazlasıyla görebiliriz. Ben olduğum gibi kalmaya özen gösteriyorum, çabalı şeylerden kaçınıyorum, ne hissediyorsam onu yaşıyorum. Bazen seksi bir kadın, bazen de yaramaz bir çocuğum… Şirin midir bilmem ama o çocuğun yaşanılan her şeye, alınan her yeni yaşa inat çocuk kalmasına özen gösteriyorum.

‘Mehmed Bir Cihan Fatihi’ dizisinde canlandırdığın Melike nasıl bir kadın?

Melike dönemin güçlü kadınlarından biri. Çocukluğunun çoğunu ileride evleneceği adam diye düşündüğü aşkıyla geçiriyor. Platonikliğin dışında, gerçekliğin çok yakınında kalıyor hisleri. Fakat o inanıyor olacağına, çünkü varlığını hissetmediği bir şeyi istemediğini biliyor. Melike de o ihtimalin peşinde…

Hiç sahip olamadığın bir aşka kapıldın mı?

Hayatım boyunca hiç yaşamadım o hissi. Hatta küçükken yabancı şarkıcılar ve oyuncuların posterleri olurdu arkadaşlarımın odalarında, o zaman bile anlamazdım o duyguyu. Hatta itiraf ediyorum özenirdim; ben de onlar gibi dergilerden çıkan posterleri odama asmıştım.