Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hazal Kaya kendisini rahatsız eden İranlı hayranından ikinci kez şikayetçi oldu!
Hazal Kaya kendisini rahatsız eden İranlı hayranından ikinci kez şikayetçi oldu!
27 yaşındaki güzel oyuncu Hazal Kaya, kendisini sosyal medya üzerinden rahatsız eden ve sürekli hediyeler yollayan hayranı hakkında ikinci kez suç duyurusunda bulundu.
Magazin 4 Ocak 2018 - 09:16

Oyuncu Hazal Kaya, kendisini sosyal medya hesabı üzerinden rahatsız eden ve işyeri adresine sürekli hediyeler gönderen İranlı hayranı Eissa Karami’den ikinci kez şikayetçi oldu. Geçtiğimiz yıllarda da İranlı hayranından şikayetçi olan Kaya’nın suç duyurusu üzerine İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı harekete geçmiş, Karami’nin, Kaya’ya ait Twitter hesabına rahatsız edici mesajlar attığı, Haziran 2015’te de Kaya’nın işyerine üzerinde ‘Aşkım’, ‘Eşim’, ‘Karım’ yazılı notlar bulunan hediyeler gönderdiği belirtilmişti. Karami’nin kendi adına açtığı Facebook hesabında Kaya’nın fotoğraflarının bulunduğu, ‘Ya Hazal’ım, ya ölüm’ diye yazdığı ve silah siparişi verdiğini ifade ettiği paylaşımlarının bulunduğu da öne sürülüp hakkında beş yıla kadar hapis cezası istenmişti.

ŞİKAYET SÜRESİ DOLDU

Dava devam sürerken Hazal Kaya, geçtiğimiz aylarda Karami’den ikinci kez şikayetçi oldu. Kaya, Göç İdaresi’ne dilekçe yazıp Karami’nin kendisini rahatsız ettiğini iddia etti. Savcılığın başlattığı soruşturma, Hazal Kaya’nın şikayet süresinin geçmesi nedeniyle takipsizlikle sonuçlandı.