Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hazal Kaya’nın hamilelik pozu
Hazal Kaya’nın hamilelik pozu
Oyuncu Ali Atay ile evlendikten sonra hamile kalarak ekranlara ara veren güzel oyuncu Hazal Kaya, karnı burnunda verdiği pozu instagram hesabından paylaştı.
Magazin 3 Ekim 2019 - 08:18

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve hamileliği boyunca kimi zaman takipçilerine son durumunu gösteren paylaşımlarda bulunan Hazal Kaya, geçtiğimiz gün yine benzer bir paylaşım yaptı. Karnı burnunda bir poz veren ve bunu hesabından paylaşan Kaya altına da şunları yazdı:

“Instagram’dan yayınladığı fotoğrafa uzun bir not ekleyen Hazal Kaya, “Geçtiğimiz sene çok şey öğrendim… Hızlandırılmış bir hayata güvenme ve teslim olma dersi gibi bir sene oldu açıkçası… Ölümler hastalıklar, düğünler, doğumlar…”Hayat işte, her şey bizim için” demeyi zor da olsa öğrenmeye başladığım sene oldu bu… Ama hep çok şanslı hissettim kendimi. Varlığına her gün şükrettiğim ailem ve dostlarım, iyi ki bulduk birbirimizi de yarım kalmadım dediğim hayat arkadaşım, sevdiğim hep dağ gibi arkamda, sağımda solumdaydılar.

Karnımda oğlumun tekmeleriyle, tarif edemediğim bir minnet duygusu, şükür ve mutlulukla üfledim doğum günü pastamı dün… Bunda senelerdir sevgisiyle, desteğiyle beni bir gün yalnız bırakmayan canımların çok büyük payı var. İnce ruhlu insanlar tarafından sevilmek büyük lütuf, hep söylerim. Yine gözlerim doldu mutluluktan sayenizde. Müthiş hediyeleriniz için, oğlum adına ve hayatına değdiğiniz herkes adına binlerce kez teşekkür ederim. İyi ki varsınız! Artık bir pandamız bile var birlikte, çıldıracağım! Hep birlikte sağlık, huzur, mutluluk dolu senelerimiz olsun!” ifadelerini kullandı.