Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hazal’dan şok edici boşanma açıklaması
Hazal’dan şok edici boşanma açıklaması
Boşanma davası süren oyuncu çift Tuan Tunalı ile Hazal Filiz Küçükköse yine atıştı. Güzel oyuncu, “Dışı sizi içi beni yakar” dedi, eşinden yanıt gecikmedi.
Magazin 5 Mart 2018 - 08:04

Oyuncu Hazal Filiz Küçükköse ile boşanmak için gün saydığı 4 yıllık eşi Tuan Tunalı arasındaki kavga büyüyor. Geçtiğimiz yıl ayrılma kararı alan Küçükköse, oyuncu eşine boşanma davası açmıştı. Tunalı ise avukatı aracılığıyla akıllara ihanet iddialarını getiren şu açıklamayı yapmıştı: “Türk örf ve adetlerine uygun olmayan durumların ortaya çıkması ihtimalinin kuvvetle muhtemel olduğunu düşünmekteyiz.”

hazal-sli_16_9_1520226241

ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK İMASI…

Kendisine yöneltilen ihanet suçlamaları konusunda bir süre sessiz kalan Küçükköse, suskunluğunu geçtiğimiz gün bozdu. Genç oyuncu “Evliliğim dışarıdan iyi gözükse de dışı sizi yakar, içi beni” diyerek boşanmanın şiddetli geçimsizlikten kaynaklandığını ima etti. Küçükköse’ye boşanmak üzere olduğu eşinden yanıt gecikmedi. Tunalı, önceki gün eşine şu sözlerle göndermede bulundu: “Kartal avını öldürmeden önce göğün en tepesine çıkarıp aşağı bırakırmış. Bir anda göklere çıkaranlar, kendi çıkarları için bir anda yere bırakırlar…” .

Son güncelleme: 11:22 - 05.03.2018