Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
HBO tarih verdi! Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?
HBO tarih verdi! Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?
HBO biraz önce son dakika açıklaması ile Game of Thrones 8. sezon yani final sezonu ne zaman başlayacağını duyurdu. HBO'dan yapılan açıklamaya göre Game of Thrones'un 8. sezon ilk bölümü 2018'de değil, beklendiği gibi 2019'da yayınlanacak. Dizinin hayranları Game of Thrones final sezonunu izlemek için bır yıl daha bekleyecek.
Magazin 4 Ocak 2018 - 22:59

HBO’nun popüler dizisi Game of Thrones geçtiğimiz yıl içinde yayınladığı 7. sezonunun her bölümde rekor kırmayı başarmıştı. Game of Thrones 8. sezon için hayranların beklediği haber geldi; ancak izleyiciler biraz üzülecek; zira bu yıl yeni bir Game of Thrones bölümü yok. Yapılan açıklamaya göre Game of Thrones 8. sezon yani final sezonu 6 bölüm olacak ve 2019 yılında yayınlanacak.

game-of-thrones-8-sezon

Yayıncı HBO’dan yapılan resmi açıklamaya göre Game of Thrones 8. sezon 1. bölümün yayınlanma tarihi 2019. 8. sezon’da 6 bölüm olacağının altı çizilirken, David Benioff & D.B. Weiss, David Nutter ve Miguel Sapochnik sezon boyunca yönetmen koltuğunda oturacak. Sezonun senaristleri ise David Benioff & D.B. Weiss, Bryan Cogman ve Dave Hill.

Son güncelleme: 23:04 - 04.01.2018