Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hedefteki Adam konusu ne? Hedefteki Adam oyuncuları kim?
Hedefteki Adam konusu ne? Hedefteki Adam oyuncuları kim?
Eski bir CIA ajanının görev için bir süreliğine emekliliğini kenara bırakmasını anlatan Hedefteki Adam bu akşam televizyonda izleyicilerin karşısına çıkacak. Peki Hedefteki Adam konusu ne? Hedefteki Adam oyuncuları kim?
Magazin 10 Haziran 2019 - 14:43

Bir katilin peşine düşen eski bir CIA ajanının Zamanla kendini Rusya’nın teşkilata köstebek soktuğu büyük bir komplonun içinde bulmasını anlatan Hedefteki Adam filmi Senaristliğini de Bill Granger’ın yaptığı November Man, yazarın “There Are No Spies” adlı serisinin 7. kitabının hikayesinden oluşuyor. Peki Hedefteki Adam konusu ne? Hedefteki Adam oyuncuları kim?

HEDEFTEKİ ADAM KONUSU

Başarısız bir davanın ardından işinden ayrılan emekli bir CIA ajanı olan Devereaux (Pierce Brosnan), çok özel bir görev için tekrar göreve çağrılır. Ancak bu zorlu görevde eski öğrencisi ile karşı karşıya gelecek, yüksek mevkilerdeki CIA yetkilileri ve Rusya’nın yeni seçilmiş devlet başkanını da içine alan bir komplonun ortasına düşecektir.

HEDEFTEKİ ADAM OYUNCULARI

Pierce Brosnan
Rolü : Peter Devereaux
Olga Kurylenko
Rolü : Alice Fournier
Luke Bracey
Rolü : David Mason
Eliza Taylor
Rolü : Sarah
Bill Smitrovich
Rolü : Hanley
Caterina Scorsone