Hekimoğlu 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Hekimoğlu 9. son bölüm izle)

Hekimoğlu dizisinin bu akşam 9. bölümü ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde; Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesine yatırılan 13 yaşındaki Ali’nin hastalığına teşhis konulamayınca dosyayı tıbbi tanı tedavi bölümü devralır. Ali arkadaşlarının düzenlediği ruh çağırma seansından sonra hastalanmıştır ve lanetlendiğine inanmaktadır. Ali’nin durumu gittikçe kötüleşirken, tüm bulgular şarbona işaret eder. İşte Hekimoğlu 10. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme ekranı.

Hekimoğlu 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Hekimoğlu 9. son bölüm izle)

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hekimoğlu dizisinin 9. bölümü bu akşam izleyicisiyle buluştu. Hekimoğlu son bölümünde; Orhan, at yarışı izlemeye beraber gitmediği için Hekimoğlu'ndan bir ton laf işiteceğini düşünür. Fakat İpek, Hekimoğlu'nun Zeynep'le gittiğini söyler. Bu haber gündeme bomba gibi düşer. Öte yandan Emre'nin beklenmedik bir misafiri vardır. İşte Hekimoğlu 10. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası.

HEKİMOĞLU 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

HEKİMOĞLU SON BÖLÜM FRAGMANI

HEKİMOĞLU 9. SON BÖLÜM İZLE

HEKİMLOĞLU 9. BÖLÜM ÖZETİ

Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesine yatırılan 13 yaşındaki Ali'nin hastalığına teşhis konulamayınca dosyayı tıbbi tanı tedavi bölümü devralır. Ali arkadaşlarının düzenlediği ruh çağırma seansından sonra hastalanmıştır ve lanetlendiğine inanmaktadır. Ali'nin durumu gittikçe kötüleşirken, tüm bulgular şarbona işaret eder.

Orhan, at yarışı izlemeye beraber gitmediği için Hekimoğlu'ndan bir ton laf işiteceğini düşünür. Fakat İpek, Hekimoğlu'nun Zeynep'le gittiğini söyler. Bu haber gündeme bomba gibi düşer. Öte yandan Emre'nin beklenmedik bir misafiri vardır.

Zeynep, Hekimoğlu ile arasında olanlara yanlış anlamlar mı yüklemektedir? İpek neden Zeynep'in hareketlerini gözlemlemektedir? Emre, Hekimoğlu ve Zeynep'in birlikte çıktığını duyunca ne tepki verecektir? Hastaneye yatan Ali sağlığına kavuşabilecek midir? Yoksa gerçekten lanetlenmiş olabilir mi?