Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hekimoğlu 14. bölüm fragmanı yayınlandı! (Hekimoğlu 13. son bölüm izle)
Hekimoğlu 14. bölüm fragmanı yayınlandı! (Hekimoğlu 13. son bölüm izle)
Hekimoğlu dizisinin 13. bölümü bu akşam ekranlara geldi. Hekimoğlu son bölümünde, Orhan, Hekimoğlu’nun Zeynep’ten etkilendiğini düşünmektedir. Hekimoğlu ise, Zeynep’e neden kendisini sevdiğini sorar. İşte Hekimoğlu 14. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki...
Magazin 24 Mart 2020 - 22:14

Hekimoğlu dizisinin 13. son bölümünde; Vahap Hekimoğlu'ndan kendi şirketinin piyasaya sunacağı bir ilacın tanıtımını yapmasını ister. Buna karşılık, ekibinden kimseyi kovmasına gerek kalmayacaktır. Hekimoğlu teklifi kabul eder. İpek kararından dolayı Hekimoğlu ile gurur duyar ama Hekimoğlu ruhunu sattığını düşünmektedir. İşte Hekimoğlu 14. yeni bölüm fragmanına ve son bölüme dair detaylar…

HEKİMOĞLU YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

HEKİMOĞLU YENİ FRAGMAN İZLE

HEKİMOĞLU SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Vahap Hekimoğlu'ndan kendi şirketinin piyasaya sunacağı bir ilacın tanıtımını yapmasını ister. Buna karşılık, ekibinden kimseyi kovmasına gerek kalmayacaktır. Hekimoğlu teklifi kabul eder. İpek kararından dolayı Hekimoğlu ile gurur duyar ama Hekimoğlu ruhunu sattığını düşünmektedir. Emre ve Hekimoğlu yüzleşir. Emre, Hekimoğlu'nu Vahap'a ispiyonlayanın kendisi olduğunu kabul eder.

Orhan, Hekimoğlu'nun Zeynep'ten etkilendiğini düşünmektedir. Hekimoğlu ise, Zeynep'e neden kendisini sevdiğini sorar. İlacın tanıtım günü geldiğinde Vahap, Hekimoğlu'na seçeneklerini hatırlatmak zorunda kalır. Tüm bunlar yaşanırken, lise öğrencisi bir gencin hayatı yine Hekimoğlu ve ekibinin ellerindedir. Hekimoğlu, Vahap'ın istediğini yerine getirecek mi? Zeynep ve Hekimoğlu arasında neler oluyor? Emre ve Hekimoğlu yüzleşmesi nasıl sonuçlanacak? Hekimoğlu ve ekibi, her şeye rağmen genç hastayı tedavi edebilecek mi?

Son güncelleme: 00:21 - 25.03.2020