Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hekimoğlu dizisinden ilk fragman yayınlandı! Hekimoğlu ne zaman başlayacak?
Hekimoğlu dizisinden ilk fragman yayınlandı! Hekimoğlu ne zaman başlayacak?
Hekimoğlu fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Timuçin Esen, Ebru Özkan, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz'ın olduğu Hekimoğlu Kanal D'de yayınlanacak! House M.D. dizisinde çevrilen dizinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Peki Hekimoğlu ne zaman başlayacak? İşte Hekimoğlu dizisinin ilk fragmanı...
Magazin 8 Kasım 2019 - 20:24

Hekimoğlu dizisinden ilk fragman yayınlandı. House M.D. dizisinden çevrilen Hekimoğlu’nda Dr. House’u Timuçin Esen canlandırıyor. İşte Hekimoğlu ilk fragmanı…

HEKİMOĞLU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Hekimoğlu dizisinin ilk bölümü için yalnızca “Yakında” açıklaması yapıldı.

HEKİMOĞLU 1. FRAGMAN

 

HEKİMOĞLU KONUSU

Hekimoğlu dizisinin tanı ekibi olarak görev yapan hastane ekibinde Okan Yalabık ve Ebru Özkan gibi deneyimli isimlerin yanı sıra Kaan Yıldırım, Damla Colbay ve Aytaç Şaşmaz da rol alıyor. Senaryo uyarlamasını Banu Kiremitçi Bozkurt'un yaptığı dizinin yönetmeni ise Hülya Gezer. Dizinin yapımcılığını bir Red Arrow Studios şirketi olan Karga Seven Pictures Türkiye'den Ömer Özgüner ve Ümmü Burhan üstleniyor.
Dizide, Ateş Hekimoğlu (Timuçin Esen) enfeksiyon hastalıkları ve nefroloji konusunda nam salmış başarılı bir doktordur. Asosyal, huysuz, ukala ama aynı zamanda zekâsıyla hayranlık uyandıran bir doktor olan Hekimoğlu, hem otorite karşıtı hem de sorun giderici ve kurtarıcıdır.
Amerika'da NBC Universal şirketi tarafından hayata geçirilen, iki Altın Küre ödüllü House M.D.'nin Türkiye uyarlaması Hekimoğlu, yakında ekranlarda olacak.

Son güncelleme: 13:53 - 09.11.2019