Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Helin Avşar, aşkını itiraf etti
Helin Avşar, aşkını itiraf etti
Alışveriş severler ve magazin dünyasından ünlü isimler, Alzheimer Vakfı yararına Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen kermeste buluştu. Lux Resort’un sponsorluğunda gerçekleşen kermeste Helin Avşar da kendi markasının yeni sezon ürünlerini görücüye çıkardı.
Magazin 4 Mayıs 2017 - 11:11

Geçtiğimiz Aralık ayında iş adamı Serhan Bora ile ani bir şekilde evlenip, aynı hızla da boşanan Helin Avşar, yeni bir aşka yelken açtığını itiraf etti. Kendi sosyal medya hesabı üzerinden kendisine gelen çiçeklerin kime ait olduğu sorulunca ilk başta afallayan Avşar, sonrasında; “Bekar bir bayanım, çiçekler gelebilir. Daha yüzük gelmedi. Tekrardan da evlenebilirim neden olmasın. Güllerin sahibi eskiden de tanıdığım birisi. Sakin ve seviyeli bir ilişkimiz var. Ortalığa çıkarmak istemiyorum. Aile bireylerimin haberi var” şeklinde konuştu.

“ZEHRA BENDEN AKILLI”

Aynı zamanda yeğeni Zehra Çilingiroğlu'nun İngiltere'deki okulunu bırakıp iç mimarlık okumak için Türkiye'ye dönmesi için ise; “İnsanların aklına hiçbir şey kalmamalı, neyi istiyorsa o yönde ilerlemeli. Zehra benden akıllı bir kız. Ben onun yaşındayken oyuncak bebeklerle oynuyordum. Hayata karşı daha mantıklı kararlar veriyor. Ben o yaşlarımda çok fevriydim” dedi.