Her Yerde Sen 11. bölüm fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen son bölümde neler oldu?

Her Yerde Sen 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla beklenen 10. bölümde Demir'le Selin'in Paris gezisi hesaplaşması yaşanırken izleyiciler Her Yerde Sen 10. bölümde başka neler yaşandı merak ediyor. İşte izleme linki ve son bölüm özeti...

Her Yerde Sen 11. bölüm fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen son bölümde neler oldu?

Her Yerde Sen 10. bölümde Demir'le Selin Paris gezisi konusunda hesaplaşırken Alara'nın iki günlük tatil planına takılırlar. Ancak bu sefer tüm şirket davetlidir. Herkesin özel misafirini getirdiği tatilde Selin ve Alara'nın rekabeti giderek tırmanırken Demir ve Selin aşka giden yolu bulacaktır. Başrollerinde Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı ve Aslıhan Malbora’nın yer aldığı dizinin 11. bölüm fragmanı yayınlandı.

HER YERDE SEN 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

HER YERDE SEN 10. SON BÖLÜM İZLE

HER YERDE SEN’İN ÖNCEKİ BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Vedat'ın hoşlandığı kadının Selin olduğunu öğrenen Demir, yalanıyla buna yol açan Selin'e çok kızar ve Paris'teki sunumu bir uzaklaşma fırsatı olarak görür. Demir'in tepkisini çözemeyen Selin, onun Alara ile gidecek olmasını sindiremez. Alara Paris seyahati için bir sürü plan yaparken Demir'in koyduğu mesafeyi farkeden Vedat onu yüzleşmeye çağırır.

Loading...