Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Her Yerde Sen 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen 4. bölüm izle
Her Yerde Sen 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen 4. bölüm izle
Her Yerde Sen 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen yayınlanan 4. son bölümünde Demir kendisine operasyon yapmaya çalışanları yakalıyor. Yıldırım'ın Selin'e yaklaşması sonrasında ne olacağı merak ediliyor. Başrolünde Furkan Andıç ve Aybüke Pusat'ın yer aldığı Her Yerde Sen 4. bölümünde başka neler yaşandı? İşte Her Yerde Sen 4. bölüm izleme linki…
Magazin 5 Temmuz 2019 - 22:47

Her Yerde Sen yayınlanan 4. son bölümünde “Opereyşın Çita” Demir’e yakalanıyor. Selin Demir’e istifasını sunuyor. Demir ise bu duruma tepki gösteriyor. Yaz aylarında neşeli vakit geçirmek isteyenlerin beğeni ile takip ettiği Her Yerde Sen 4. son bölümünde neler oldu? İşte Her Yerde Sen 5. yeni bölüm fragmanı ve 4. bölüm izleme linki…

HER YERDE SEN 5. BÖLÜM 2.FRAGMANI

HER YERDE SEN 5. BÖLÜM FRAGMANI

HER YERDE SEN 4. SON BÖLÜM İZLE

HER YERDE SEN 4. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Demir kendisine operasyon yapmaya çalışan “Opereyşın Çita”yı yakalıyor. Yıldırım’ın Selin’e yakalanması sonrasında ne olacağı merak ediliyor.

Selin Demir’e istifasını sunuyor. Demir ise bu duruma tepki gösteriyor.

Şirket en büyük müşterisini kaybetme tehlikesiyle karşılaşınca, Demir durumu tek başına çözmek için harekete geçer. Ancak Selin ve ekip kendi çözüm planını uygulamaya koyunca işler karışır.

Son güncelleme: 09:44 - 10.07.2019