Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Her Yerde Sen 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen 8. son bölüm izle
Her Yerde Sen 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Her Yerde Sen 8. son bölüm izle
Her Yerde Sen 8. bölüm FOX TV ekranlarında seyircilerle buluştu. Son bölümde, Selin ile Demir’in aşk yakınlaşmaları doruğa çıkıyor. Aralarının bozulmasından korkan Selin, Demir'e yalan söylediğini itiraf ediyor. Peki dizinin ardından yayınlanan Her Yerde Sen 9. bölüm fragmanında hangi gelişmeler yaşanacak? İşte Her Yerde Sen 8. bölümde yaşananlar...
Magazin 2 Ağustos 2019 - 22:19

Her Yerde Sen 8. son bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümün ardından izleyiciler Her Yerde Sen yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Başrollerinde Furkan Andıç, Aybüke Pusat, Ali Yağcı ve Aslıhan Malbora'nın yer aldığı Her Yerde Sen yaz sezonunun en sıkı şekilde takip edilen dizilerinden biri. Her Yerde Sen’in son bölümünün ardından Her Yerde Sen yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. İşte Her Yerde Sen 9. bölüm fragmanı.

HER YERDE SEN 9. BÖLÜM FRAGMANI

HER YERDE SEN FRAGMAN İZLE

Süpriz doğum gününde Demir'le ilgili sırları saklamak için ter döken Selin, tehlikeli bir konukla karşılaşır.

HER YERDE SEN SON BÖLÜM İZLE

Alara'nın sırlarını öğrendiğini duyan Demir, harekete geçer. Selin ve Demir giderek yakınlaşırken, Selin'den gelen itiraf Demir'i ani bir karar almaya iter.

Son güncelleme: 08:34 - 03.08.2019