Miran’ın başı belada! Hercai 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Hercai 9. son bölüm izle)

Hercai'de bir bölüm daha geride kaldı ve izleyiciler heyecanla Hercai yeni bölüm fragmanını bekliyor. Hercai 9. son bölümü ile dün akşam ekrana geldi. Yayınlanan 9. bölümde; Miran, Azize tarafından çok büyük bir tuzağa düşürülüyor. Hazan Şadoğlu’nun oğlu olan Miran’ın annesi ile ilgili bildiği her şeyde yanlış. Azize Şadoğlu’ndan intikamını bir Şadoğlu ile almak istiyor. Bu sırada Nasuh Yaren’in yediği haltları öğrenince ailesine karşı tüm güvenini yitiriyor. Miran, Reyyan’ın peşini bırakmıyor. Azat ile Reyyan’ın evlenmeyeceğini duyan Miran hemen harekete geçiyor. İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz...

Miran’ın başı belada! Hercai 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Hercai 9. son bölüm izle)

Hercai dizisi kendi kitlesini oluşturdu ve izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Hercai’nin yayınlanan yeni bölümlerinin ardından Hercai yeni bölüm fragmanı merak konusu oluyor. Hercai dizisi ATV'de bu akşam 9. Bölümü ile ekrana geldi. Hercai son bölümde; Reyyan evlenmekten vazgeçince Miran'a gün doğuyor. Azize'nin intikamı henüz bitmedi. Onun için her şey daha başlıyor. Miran'ın Hazar'ın gerçek oğlu ve Azize'nin asıl planı gerçek bir Şadoğlu olan Miran'ın ailesinden Azize'nin öcünü alması. Yaren babasına yakalanıyor ve Cihan'ın tüm güvenini sarsıyor. Hercai 10. Yeni bölüm fragmanı geldi. Haberimizden Hercai 9. Son bölüm son bölüm özetini okuyabilirsiniz…

HERCAİ 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 9. SON BÖLÜM ÖZETİ…

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

Miran, Reyyan'ın kapısına dayanıyor. Üstelik kim olduğu sorulunca da ‘bu kızın kocasıyım, karımı almaya geldim' diyor. Reyyan, Miran'ı göndermek için dışarı çıkıyor. Miran, neden evlenmekten vazgeçtiğini soruyor.

AZİZE'NİN KORKUNÇ PLANI

Azize, Miran'ın babasının Hazar olduğunu öğrenmesinden tedirgin oluyor ve annesinin nasıl öldüğünü öğrenmemesini istiyor. Azize ‘Ne zamanki Miran, Şadoğlu ailesini mahvedecek o zaman herkesle birlikte öğrenecek' diyor. Ayrıca Miran'ın uyanmaması için onun beynini yıkayacağını söylüyor.

YAREN BABASINDAN DAYAK YİYOR

Yaren Cihan'a yakalanıyor. Cihan, Yaren'I Gönül ile görüyor ve döve döve eve getiriyor. Yaren babasına bağıra bağıra Reyyan'I konağa getiren kişinin kendisi olduğunu Kabul ediyor. O sırada Nasuh gelip Yaren'I babasının elinden alıyor. Cihan babasına gerçeği anlatacakken Handan kocasına engel oluyor. Nasuh, Yaren'in Gönül ile görüştüğünü öğrenince Yaren'e öfke saçıyor. Dedesi insaflı çıksa da Cihan'ın artık kızına karşı affı kalmıyor. Cihan, Yaren'I evlendirmek istiyor. Nasuh ile konuşarak bir kismet de olduğunu söylüyor.

MİRAN, REYYAN'DAN VAZGEÇMİYOR

Miran, Reyyan'ın tüm engellemelerine ragmen onun yanından ayrılmıyor. Aralarında atışmalar yaşansa da Miran vazgeçmiyor. Reyyan'I akrep sokması ile tartışmaları yarım kalıyor. Miran hastaneye götürmek istese de ilaç olduğunu söyleyerek onu vazgeçiriyorlar. Reyyan'I zor bir gece bekliyor. Miran sevdiğinin elini tutarak bu zor geceyi atlatmasına yardım etmek istiyor.

Loading...