Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai 10. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘Seni boşayacağım Gönül!’
Hercai 10. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘Seni boşayacağım Gönül!’
Hercai 10. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Yayınlanan yeni fragmanda; Miran, kocağın ortasında Gönül'ü boşayacağını haykırıyor. Hazan, Miran'ın yakasına yapışıp onun vicdanını sınıyor. Fırat, Reyyan'a Miran'ın onu deli gibi sevdiğini söylüyor. İşte Hercai 10. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 12 Mayıs 2019 - 23:13

HERCAİ 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 9. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Miran, Reyyan'ın kapısına dayanıyor. Üstelik kim olduğu sorulunca da ‘bu kızın kocasıyım, karımı almaya geldim' diyor. Reyyan, Miran'ı göndermek için dışarı çıkıyor. Miran, neden evlenmekten vazgeçtiğini soruyor.

AZİZE'NİN KORKUNÇ PLANI

Azize, Miran'ın babasının Hazar olduğunu öğrenmesinden tedirgin oluyor ve annesinin nasıl öldüğünü öğrenmemesini istiyor. Azize ‘Ne zamanki Miran, Şadoğlu ailesini mahvedecek o zaman herkesle birlikte öğrenecek' diyor. Ayrıca Miran'ın uyanmaması için onun beynini yıkayacağını söylüyor.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

YAREN BABASINDAN DAYAK YİYOR

Yaren Cihan'a yakalanıyor. Cihan, Yaren'i Gönül ile görüyor ve döve döve eve getiriyor. Yaren babasına bağıra bağıra Reyyan'ı konağa getiren kişinin kendisi olduğunu Kabul ediyor. O sırada Nasuh gelip Yaren'i babasının elinden alıyor. Cihan babasına gerçeği anlatacakken Handan kocasına engel oluyor. Nasuh, Yaren'in Gönül ile görüştüğünü öğrenince Yaren'e öfke saçıyor. Dedesi insaflı çıksa da Cihan'ın artık kızına karşı affı kalmıyor. Cihan, Yaren'i evlendirmek istiyor. Nasuh ile konuşarak bir kismet de olduğunu söylüyor.

MİRAN, REYYAN'DAN VAZGEÇMİYOR

Miran, Reyyan'ın tüm engellemelerine rağmen onun yanından ayrılmıyor. Aralarında atışmalar yaşansa da Miran vazgeçmiyor. Reyyan'ı akrep sokması ile tartışmaları yarım kalıyor. Miran hastaneye götürmek istese de ilaç olduğunu söyleyerek onu vazgeçiriyorlar. Reyyan'ı zor bir gece bekliyor. Miran sevdiğinin elini tutarak bu zor geceyi atlatmasına yardım etmek istiyor.