Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hercai 14. son bölüm izle
Hercai 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hercai 14. son bölüm izle
Hercai 14. son bölümü ile ekrana geldi. Hercai son bölümde; Hazar'ın kızını korumak için verdiği savaşa rağmen Reyyan'ın evlilik kararı Şadoğlu ailesine bomba gibi düşer. Hercai'nin 15. bölümünde neler olacak sorusunun ipuçlarını veren Hercai 15. bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki haberimizde...
Magazin 27 Eylül 2019 - 23:11

Hercai dizisinin başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin yer alıyor. 14. bölümü bu akşam yayınlanan Hercai son bölümde; tüm aile Reyyan’ı gözden çıkarmışken Zehra ve Hazar bir kere daha Reyyan için harekete geçer. Diğer yandan Miran’ın evlilik kararı Azize’nin 27 yıldır planladığı intikamın değişmesine neden olur. Hercai’nin son bölümünün ardından 15. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı ve merak edilen sorular cevap buldu.

HERCAİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

HERCAİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Hazar’ın kızını korumak için verdiği savaşa rağmen Reyyan’ın evlilik kararı Şadoğlu ailesine bomba gibi düşer. ”Ben kızımın evlatlığından razıyım” diyen Hazar, Reyyan’ın verdiği karara inanmak istemez. Tüm aile Reyyan’ı gözden çıkarmışken Zehra ve Hazar bir kere daha Reyyan için harekete geçer.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

Diğer yandan Miran’ın evlilik kararı Azize’nin 27 yıldır planladığı intikamın değişmesine neden olur. Yaşanan olaylar iki aile arasında yeni bir savaşın kapılarını mı açacak yoksa hiç beklenmedik bir karar tüm dengelerin değişmesine mi neden olacak? Miran ve Reyyan karşılarına çıkan engellere rağmen mutlu sona ulaşabilecek mi?

Son güncelleme: 08:49 - 28.09.2019