Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hercai 16. son bölüm izle…
Hercai 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hercai 16. son bölüm izle…
Hercai 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde; Şadoğlu çiftliğinde karşı karşıya gelen iki ailede bomba etkisi yaratan Reyyan'ın kaçırılması iş birliğini körüklüyor. Peki, Hercai 16. bölümde başka neler yaşandı? İşte Hercai 16. son bölüm izleme linki...
Magazin 11 Ekim 2019 - 23:24

Hercai son bölüm bu akşam yayınlandı. İzleyenlerin merakla beklediği Hercai 16. bölümde Miran, Reyyan’ı bulabilmek için yıllardır sürdürdüğü düşmanlığı göz ardı ederek Hazar Şadoğlu’yla iş birliği yapar ve önemli gelişmeler yaşanır. İzleyenler heyecan dolu 16. bölümün ardından 17. bölüm fragmanını merak ediyor.

HERCAİ 17. BÖLÜM FRAGMANI 

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hazar ve Miran’ın, Reyyan için bir arada hareket etmesi ikiliyi yakınlaştırırken daha önce hiç konuşulmayan gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlar. Bütün planların kurucusu olan Azize Aslanbey bu defa ”Ben yapmadıysam kim yaptı?” düşüncesiyle kendini saf dışı kaldığı bir oyunun içerisinde bulur.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

Ancak geçmişte yaptıkları yüzünden hem Şadoğlu ailesi hem de Miran, Reyyan’ı kaçıran kişinin Azize Aslanbey olduğundan şüphelenmektedir.

Son güncelleme: 08:32 - 12.10.2019