Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai 18. bölüm izle: Hercai 19. bölüm fragmanı yayınlandı! Herkes eteğindeki taşları döküyor
Hercai 18. bölüm izle: Hercai 19. bölüm fragmanı yayınlandı! Herkes eteğindeki taşları döküyor
Hercai 18. son bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. Hercai son bölümde neler yaşandı? Reyyan'ın gelinliğiyle atıldığı meydana Miran Aslanbey'in eşi olarak dönmesine içerleyen Azize, Miran'a Reyyan'ın kendisiyle Azat'ın hayatı için evlendiğini söylemiş ve Reyyan'ın nottan bahsetmesi üzerine zor durumda kalmıştır. Hercai 19. yeni bölüm fragmanı haberimizin içerisinde yer alıyor. İşte Hercai yeni bölüm fragmanı ve Hercai 18. bölüm izleme linki...
Magazin 25 Ekim 2019 - 23:26

Hercai son bölümde Reyyan ile Miran’ın birbirlerine olan aşkını ve güvenini daha da kuvvetlendirirken hırs içindeki Azize’nin Miran’ın sormuş olduğu soruya vereceği cevap bundan sonra yaşanacakların kaderini değiştirir.

HERCAİ 19. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

Bugüne kadar Azize Aslanbey yüzünden kimsenin konuşmaya cesaret edemediği gerçekler Reyyan’ın cesur hamlesiyle gün yüzüne çıkmaya başlar. Geçmişin sırları bir bir ortaya dökülürken Reyyan’ın yüreğine bir umut doğar: Miran gerçekleri öğrenecek ve intikamdan vazgeçecek! Bir yandan Reyyan, Miran’ın intikamdan vazgeçmesi için elinden geleni ardına koymazken, diğer yandan Azize Aslanbey yeniden intikam planına dahil etmek için Miran’ı en hassas noktasından vurmak için cesur bir hamle yapar.

Son güncelleme: 09:26 - 26.10.2019