Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hercai 19. son bölüm izle…
Hercai 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hercai 19. son bölüm izle…
Hercai 19. son bölüm yayınlandı. Dizinin son bölümünde; bugüne kadar oynadığı oyunlarla her istediğine sahip olan Azize Aslanbey, Miran ve Reyyan'ın aşkı karşısında daha fazla direnemez ve yıllardır Miran'ın üzerinde kurmuş olduğu hakimiyet parçalanmaya başlar. Hercai'nin yayınlanan 19. son bölümünün ardından 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.
Magazin 2 Kasım 2019 - 00:05

Hercai’de 19. bölüm heycanı bu akşam yayınlanan bölümle yaşandı. Babaannesinin oynadığı oyunu ortaya çıkaran Miran ilk defa yüzleştiği bu gerçekle sarsılırken, gözleri önünde sevdiği adamın acı çekmesine dayanamayan Reyyan sevgisiyle Miran’ın yaralarını sarmaya çalışır. Hercai 19. bölümün ardından merakla Hercai 20. yeni bölüm fragmanı bekleniyor…

HERCAİ 20. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azize’nin intikam sevdası uğruna masum insanların hayatlarını cehenneme çevirmesine artık seyirci kalamayan Esma, Azize’yi durdurmak için Dilşah’ın kendisine emanet ettiği mektubu Hazar’a teslim eder. Yıllar önce büyük bir sevdayla bağlandığı Dilşah’ın geçmişten uzattığı yardım eli sayesinde Miran’a doğruları ispatlayacağına inanan Hazar acaba Azize’ye karşı verdiği bu mücadeleyi kazanıp Miran’ı suçsuz olduğuna inandırmaya çalışırken, Reyyan’ı Aslanbey konağından çıkarabilecek midir?

Son güncelleme: 20:17 - 03.11.2019