Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Miran’a olan öfke artıyor! Hercai 20. son bölüm izle…
Hercai 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Miran’a olan öfke artıyor! Hercai 20. son bölüm izle…
Hercai dizisi 20. son bölümü ATV'de yayınlandı. Ekranlara gelen Hercai son bölümde; Aslanbey konağına giderek Miran ve Reyyan ile konuşmak isteyen Hazar, Miran'ı yerde yatan babasının başında görüyor. Reyyan bu durum karşısında Miran'a güvenebilecek mi merak ediliyor. Bir diğer merak konusu ise Hercai 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Hercai 20. son bölüm izleme bağlantısı...
Magazin 8 Kasım 2019 - 22:44

Hercai'de 20. bölüm heyecanı bu akşam yayınlanan bölümle yaşandı. Yayınlanan son bölümde Miran ve Reyyan’ın aşkları en büyük sınavını veriyor. Hercai 20. bölümün ardından merakla Hercai 21. yeni bölüm fragmanı bekleniyordu ve yayınlandı…

HERCAİ 21. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

HERCAİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Masumiyetini kanıtlamak için Miran ve Reyyan’la konuşmak için Aslanbey konağına giden Hazar hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Reyyan avluda hareketsiz yatan babasının başında Miran’ı gördüğünde büyük bir şok geçirir. Bugüne kadar Miran’ı intikamdan vazgeçirmeye çalışan ve babasının masum olduğunu savunan Reyyan’ın olaylar karşısında Miran’a olan güveni büyük bir sınavdan geçecektir. Hazar’a karşı öfkesini her fırsatta dile getiren Miran, Hazar’ın düşmesiyle bütün şüpheleri üstüne çeker.

Acaba 27 yıllık acı ve öfkenin sonucunda Hazar Şadoğlu’nun hayatına kast eden kişi gerçekten Miran Aslanbey midir? Yoksa her geçen gün gittikçe kuvvetlenerek büyüyen bu masalsı aşkın sonsuza kadar yarım kalmasını isteyen başka birisi midir?

Son güncelleme: 18:36 - 09.11.2019