Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai 25. yeni bölüm fragmanı geldi! Hercai 24. son bölüm izle
Hercai 25. yeni bölüm fragmanı geldi! Hercai 24. son bölüm izle
Hercai 24. son bölümü ATV’de izleyicilerle buluştu. Yayınlanan Hercai son bölümde; Dilşah'ın yüzüğünün peşine düşen Reyyan aldığı beklenmedik cevapla yıkılır. Hercai’nin 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Hercai 24. son bölüm izleme linki…
Magazin 6 Aralık 2019 - 22:24

Hercai 23. son bölümü ATV ekranlarında izleyicilerle buluştu. Hercai son bölümde; görünmeyen bir el Reyyan ve Miran için bambaşka bir geçmişin kapılarını aralar. Hercai yeni bölüm fragmanı heyecanla bekleniyor. Hercai 25. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte kaçıranlar için Hercai 24. son bölüm izleme linki…

HERCAİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Reyyan’ın geçmişle ilgili doğruları bulma çabası Miran’ı inanmadığı gerçeklerin peşinde sürükler ama Miran söz verdiği gibi Reyyan’ın yanında olur. Reyyan ile birlikte inanmadığı gerçeklerin peşinde koşarken annesi ile ilgili gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalan Miran ne yapacak?

Diğer yandan Reyyan’ın Miran’ı affetmemesine dayanamayan ve babaannesinin yeni oyunlar kurmasından korkup Azat’tan yardım isteyen Elif gerçekleri itiraf ederek Reyyan ve Miran’ın tekrar bir araya gelmesini sağlayabilecek mi?

Son güncelleme: 17:47 - 08.12.2019