Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hercai 25. son bölüm izle
Hercai 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hercai 25. son bölüm izle
Hercai dizisinin başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin yer alıyor. 25. bölümü bu akşam yayınlanan Hercai son bölümde; azar'ın gerçeği itiraf etmesi Reyyan ve Miran arasındaki tüm dengeleri değiştirir. İşte Hercai yeni bölüm fragmanına dair detaylar ve son bölüm izleme linki...
Magazin 13 Aralık 2019 - 23:06

Hercai dizisi 25. bölümü ile ekranlara geldi. Hercai son bölümde Miran için bardağı taşıran son damla, Reyyan’ın bu zamana kadar sözüne güvenmemesi ve Elif’in gerçekleri söylemesine rağmen oyun kurduğunu düşünmesi oldu. İşte yeni bölüm fragmanı…

HERCAİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Miran için bardağı taşıran son damla, Reyyan’ın bu zamana kadar sözüne güvenmemesi ve Elif’in gerçekleri söylemesine rağmen oyun kurduğunu düşünmesi olur. Hazar’ın gerçeği itiraf etmesi Reyyan ve Miran arasındaki tüm dengeleri değiştirir.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

Bir yandan Miran’a kendisini affettirmeye çalışan Reyyan diğer taraftan ailesinin söylemiş olduğu yalanın hayal kırıklığıyla baş etmeye çalışır. Elif’in Şadoğlu konağına gittiğini öğrenen Azize kontrolünü kaybeder. Şadoğlu konağında bir kere daha karşı karşıya gelen iki ailenin restleşmesi Azize’nin zor bir seçim yapmasına neden olur. Bu sırada Miran’ın Reyyan’ı affetmeyeceğini düşünen Gönül’ün gerçek yüzü yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlar.

Diğer yandan Miran’a yan yanayken daha güçlü olduklarını göstermek isteyen Reyyan, acısını hafifletmek için annesinin geçmişine sığınan Miran’ı bulduğunda hiç beklenmeyen bir gerçeğin ortaya çıkması tüm yaşananların seyrini değiştirir.

Son güncelleme: 09:51 - 15.01.2020