Hercai 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Reyyan namlunun ucunda! (Hercai 5. Son bölüm izle)

Hercai 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Reyyan silah doğrultulmuş gözükürken, Miran kaderine, "Ben hiç böyle olmamıştım..." diyerek ağlıyor. Hercai'nin yayınlanan 5. bölümünde ise; Reyyan, Miran ile beraber Aslanbeyler’in konağına geliyor. Azize’nin yüreğindeki yangın hala sönmemiş ve Şadoğulları’nın kökünü kurutmadan da durmayacak. Gül hastaneden çıkıyor ve eve gelir gelmez dedesinden ablasını getirmesini istiyor. Yaren, Aslanbeyler’in canını yakmak için Fırat’ı kandırıyor. Fırat, Yaren’e Gönül’ün gerçek kimliğini açıklıyor. Yaren’in öğrendiklerini eve gelip anlatmasıyla Zehra kendini Aslanbeyler’in konağında buluyor. Peki Hercai 5. bölümde başka neler yaşandı?

Hercai 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Reyyan namlunun ucunda! (Hercai 5. Son bölüm izle)

HERCAİ 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Hercai dizisi 5. Bölümü ile ekrana gelirken, 6. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Hercai son bölümde; Hazar, Reyyan'ı Miran'a teslim etmek zorunda kalıyor. Miran, Reyyan'ı kaçırıp kendi evine götürüyor. Azize yeni planını Reyyan üzerinden kuruyor. Ancak Gönül rahat durmuyor, boğazına bıçak dayayıp ortalığı birbirine katıyor. Şadoğullar'ı Miran'ın evli olduğunu duyuyor. Zehra kızını almak için konağı basıyor. Ama Miran, Reyyan'ın yaşaması için onu veremeyeceğini söylüyor. Haberimizden Hercai 5. Son bölüm son bölüm özetini okuyabilirsiniz…

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 5. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Gönül boğazına Miran'ın önünde bıçak dayıyor. Miran ‘ölmeni istemiyorum' diyerek elindeki bıçağı alıyor. Reyyan, Miran'a oradan gitmek istediğini söylüyor. Düşmanının evinde olduğunu söylüyor. Miran onu sakinleştirmeye çalışıyor ve Reyyan'ın gitmesine izin vermiyor. Hatta onu odaya kilitliyor. Reyyan camı açarak orada durmayacağını haykırıyor. Gönül, Reyyan'ın sesi ile daha da kendini kaybediyor. Azize Gönül'ü sakinleştirmek istiyor ve Gönül bir kez daha kendini kaybediyor. Azize bir planı olduğunu ve bu nedenle Reyyan'ın orada olduğunu söylüyor. Elif de babaannesinin karşısına geçip yaptığı planın ne kadar kötü olduğunu yüzüne vuruyor. Azize canının acısının öcünü aldığını söylerken Elif Reyyan'ın günahsız olduğunu anlatıyor. Elif babaannesinden Miran'ın babasının nasıl katledildiğini öğreniyor. Miran'ın babasının katilinin Hazar olduğunu söylüyor.

HAZAR: REYYAN'I MİRAN'A VERDİM

Gül eve gidebilecek kadar iyileşiyor. Zehra, Reyyan'ı merak ediyor. Hazar hastaneye gittiğinde Reyyan'ı Miran'a verdiğini söylüyor. Babasının onu öldürmesinden korktuğu için bunu yaptığını anlatıyor. Zehra kızına bu kötülükleri yapanın Miran olduğunu söyleyerek deliriyor. Hazar, Miran'ın Reyyan'ın arkasından köprüden atladığını ve onu koruyacağına inandığını söylüyor.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

YAREN'İN İNTİKAM YEMİNİ

Azat, Miran Reyyan'ı götürdüğü için büyük bir yıkım yaşıyor. Perişan hali ailesinin de dikkatinden kaçmıyor. Yaren ağabeyinin bu çaresizliğini görünce öfkeyle doluyor. Telefona sarılıp Fırat'ı arıyor. Onunla dışarıda buluşup konuşmak istediği şeyler olduğunu söylüyor Fırat bu teklifi kabul ediyor. Yaren telefonu kapattıktan sonra intikam yeminleri ediyor.

Hercai nerede çekiliyor? Dizinin çekildiği konakta ilginç detay! Hercai oyuncuları kim, konusu... İlginizi Çekebilir Hercai nerede çekiliyor? Dizinin çekildiği konakta ilginç detay! Hercai oyuncuları kim, konusu...

MİRAN: SENİ BENDEN ALIRLAR

Reyyan, Gül'ü görmek istiyor. Miran elinde Reyyan için aldığı kıyafetlerle geliyor ama Reyyan'ın gözü hiçbir şey görmüyor. Reyyan ‘neden götürmüyorsun' diye ısrar edince, Miran, Reyyan'a ‘seni benden alırlar' diyor. Miran gittikten sonra Elif, Reyyan'ın yanına giderek ondan özür diliyor. Ve intikamdan söz ediyor. Reyyan o anda başına gelenlerin bir intikam yüzünden olduğunu öğreniyor. Ama intikamın sebebini öğrenemiyor. Elif, Reyyan'dan sonra Miran'a giderek hepsinin delirdiğini ne Reyyan'ın ne de Gönül'ün yaşadıklarını hak etmediğini söylüyor.

YAREN FIRAT'I KANDIRIYOR

Yaren Fırat ile buluşuyor. Fırat Yaren'e güvenip Miran ile Reyyan'ın konakta olduğunu öğreniyor. Yaren, Fırat'ın ellerini tutup, Reyyan'ı görmek istediğini söylüyor. Ama Fırat bu teklifi reddediyor. Fırat, Yaren'in Miran'ın Reyyan'ı istediği gece nasıl öfkelendiğini söylüyor. Yaren, Miran'ı istemediğini dedesinin zoru ile bu işe evet dediğini söylüyor. Fırat, Yaren'e Gönül'ün Miran'ın karısı olduğunu söylüyor.

Hercai'de yeni oyuncu! Elif Aslanbey rolü artık Duygu Yetiş'in İlginizi Çekebilir Hercai'de yeni oyuncu! Elif Aslanbey rolü artık Duygu Yetiş'in

ZEHRA ASLANBEYLER'İN KONAĞINI BASIYOR

Yaren eve döner dönmez Fırat'tan duyduğu tüm bilgileri haykırıyor. Gönül'ün Miran'ın karısı olduğunu ve Miran'ın Reyyan'ı kapatma yaptığını söylüyor. Azat hemen Reyyan için harekete geçiyor. Nasuh fenalaşıyor. Azat'ın peşinden giden Handan, Zehra'yı görünce Miran'ın evli olduğunu söyleyip Reyyan'ın kapatma olduğunu söylüyor. Zehra kendini kaybedip Aslanbeyler'in konağına gidiyor. Handan Azat'ı ikna edemeyeceğini anlayınca analık hakkını helal etmeyeceğini söylüyor. Zehra konağın önüne gelip bağırmaya başlıyor. Reyyan, annesinin sesini duyunca kendini cama atıp ‘açın kapıyı' diye haykırıyor. Miran, kapıya çıkar çıkmaz Zehra Miran'a bir tokat atıyor. Sonra da Miran'dan hesap soruyor. Sonra da ‘kızımı kapatma yaptın' diye haykırıyor. Fırat'ın yüzü kireç gibi oluyor. Zehra, Miran'a nasıl ah ettiğini haykırıyor. Miran, Reyyan'ın o evden çıktığı anda öleceğini bu nedenle de vermeyeceğini söylüyor. Zehra beddualar ederek oradan gitmek zorunda kalıyor.