Hercai 7. yeni bölüm fragmanı: Reyyan’ı kıskanan Miran, deliye dönüyor

Hercai 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hercai, her hafta yeni bölümleriyle heyecanı doruğa çıkarırken yeni bölüm fragmanında Azat Reyyan ile konağa dönüyor ve Reyyan'ın yerinin bu konak olduğunu söylüyor. Miran onları dinlerken Azat, Reyyan'ın artık namusu olduğunu anlatıyor. Yaren zaferinin tadını çıkarırken Azat, dedesinin eline silahı verip 'namusunu kurşunla değil, nikahla temizliyorum' diyor. Miran dışarıda duydukları ile deliriyor. İşte Hercai 7. yeni bölüm fragmanı...

Hercai 7. yeni bölüm fragmanı: Reyyan’ı kıskanan Miran, deliye dönüyor

HERCAİ 7. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 6. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Reyyan, Miran ile evine gelip kardeşini görüyor. Gül'ün ısrarı ve abla sevgisi sayesinde aşılan bu engel yine de çok tehlikeli. Miran bir an bile Reyyan'ı bırakmıyor. Yaren uzaktan onları izlerken Nasuh, Reyyan'ı öldürebilmek için fırsat kolluyor ama Gül sayesinde her şey sorunsuz çözülüyor. Reyyan, Miran'dan neyin intikamının alındığını öğrenmek istiyor. Miran Reyyan ile konuşuyor. İntikam almasına sebep olan günü anlatıyor. Çok küçük olduğunu ve babannesinin ‘oğlum' diye bağırdığını söylüyor. Hazar'ın annesinin namusuna göz diktiğini ve babasının ona engel olmaya çalıştığını anlatıyor. Reyyan, Miran'ın sözlerini kabullenemezken Miran, annesi ve babasının Hazar tarafından katledildiğini söylüyor. Miran ettiği intikam yeminini de anlatıyor. Reyyan nefesi kesilerek gözyaşları ile Miran'I dinliyor. Reyyan babasının sandığı gibi bile olmadığını söylüyor. Ama Miran bu sözleri duymuyor suçlamalarını bir bir sıralıyor.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

ELİF'İN KİMLİĞİ SAKLANIYOR

Elif bir kez daha babannesine saldırıyor. Eve yeni başlayan hizmetçinin tavırları yüzünden şikayet eden Elif'in gerçekten Azize'nin torunu olduğu saklanıyor. Elif, hem Miran ve Reyyan'ın yaşadıklarının hesabını soruyor hem de evde tutsak olmasına kızıyor. Azize torununa söz geçiremiyor.

İşte reyting rekabetinin galibi İlginizi Çekebilir İşte reyting rekabetinin galibi

GÖNÜL İLE REYYAN KARŞI KARŞIYA

Reyyan artık konakta serbestçe gezebiliyor. Bir sabah uyanır uyanmaz Miran'ın yanına gidiyor ama odada Gönül ile karşılaşıyor. Gönül hemen hesap sormaya başlıyor. ‘Konuşamadık biz seninle' diyerek kolundan tutup odaya sokuyor. Reyyan ona yalan söylediği için Gönül'e hesap soruyor. Gönül çeyiz sandığını açıp yalan söylemesinin sebebi olarak hayalleri olduğunu söylüyor. Gönül, Miran'a olan saplantılı sevgisini Reyyan'a göstermiş oluyor. O sırada Miran içeri giriyor. Tam da Gönül ona evlilik fotoğrafı gösterken yapıyor bunu. Miran, Reyyan'a bir daha bu odaya girme diyerek çıkıyor. Reyyan, Sultan'I soruyor. Miran yengesi olduğunu söylüyor ayrıca Gönül onları duyarken Gönül'ün amcasının kızı olduğu anlatıyor.

YAREN YİNE İŞ BAŞINDA

Yaren, Gönül'ü arayıp ona bir anlaşma teklif ediyor. Azat'ın Reyyan'I sevdiğini söyleyen Yaren işin sonunda Gönül'ün de kocasına kavuşacağını söylüyor. Gönül başta güvenmese de Yaren'in teklifini Kabul ediyor. Yaren her şeyi ağabeyi için yaptığını söylüyor.

Akın Akınözü kimdir, kaç yaşında nereli? İlginizi Çekebilir Akın Akınözü kimdir, kaç yaşında nereli?