Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai 8. yeni bölüm fragmanı geldi! Reyyan kararını veriyor
Hercai 8. yeni bölüm fragmanı geldi! Reyyan kararını veriyor
Hercai 8. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hercai son bölümde; Reyyan hastanede uyandığında Gönül’ün sözlerini hatırlıyor. Ona inanmak istemeyen Reyyan, Miran ile konuşmak istiyor ama Azat ona engel olarak, gerçeklerle onu yüzleştiriyor. Gönül, Miran’ın Reyyan’a olan sevgisinin onu anlamasını sağlayacağını anlatıyor. Ancak Miran’ın Reyyan’dan vazgeçmeye niyeti yok. Reyyan’ın ona bıraktığı kara yazmayı gören Miran soluğu konakta alıyor. Tam o sırada Azat ve Reyyan konağa giriyor. Azat, Reyyan’ın helali olacağını haykırıyor. Haberimizden Hercai 7. Son bölüm son bölüm özetini okuyabilirsiniz…
Sozcu.com.tr
Magazin 26 Nisan 2019 - 22:42

Hercai 8. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan 7. bölümde; Reyyan ve Gönül gözlerini hastanede açıyor. Azat, Reyyan'ın Miran'ına adını sayıkladığını duyunca büyük bir yıkım yaşıyor. Reyyan'a Gönül'ün gerçekten Miran'ın gerçek karısı olduğunu kanıtlıyor. Ve Reyyan için karar vakti geliyor. Reyyan Azat ile konağa giderken Miran sevdiği kadını kaybettiğini anlıyor. Peki Hercai 7. bölümde başka neler yaşandı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz…

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 7. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Azat, Reyyan'I kaçırıyor. Gönül de o sırada ve yaralanıyor. Miran onu hastaneye götürüyor. Miran, Reyyan'ın Azat ile gittiğine inanamıyor. Reyyan'ın gözlerinde aşkı bulduğunu söyleyen Miran, Reyyan'ın onu terk etmeyeceğini söylüyor. Ayrıca Azat ve Gönül'ün bağ evine nasıl geldiğini merak ediyor. Fırat, yaşananların Yaren'in başının altından çıktığını anlıyor ama Miran'a bir şey demiyor. Bu sırada Azat, Reyyan'I hastaneye götürüyor. Kendinde olmayan Miran ‘bırakma beni Miran' diye sayıklıyor. Azat, Miran'ın adını duyunca adeta yıkılıyor. Reyyan uyandığında Miran'I arayıp hesap sormak istiyor. Azat onunla konuşarak Gönül konusundaki endişelerini yok ediyor. Azat, Miran'ın evil olduğunu kanıtladığında ise gözyaşlarına boğularak ‘doğruymuş' diyor.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

GÖNÜL'DEN MİRAN'A DERS

Gönül hastanede gözlerini açıyor. Başında annesini buluyor ve ona gece yaşananları yalan yanlış anlatıyor. Miran, Gönül ile konuşmak için odaya geliyor. Gönül, Miran'ın Reyyan'I sevdiği gibi onu sevdiğini anlatıyor. Reyyan'ın gittiğini söylüyor ve bundan sonra onu anladığını söylüyor.

REYYAN KARARINI VERİYOR

Miran, Reyyan'I nerede bulacağını bildiğini söyleyip hastaneden ayrılıyor. Reyyan tam o sırada Miran'ın tahmin ettiği yerde. Uçurumun kenarındaki salıncağın yanına Azat ile gelen Reyyan, Miran'a bir mesaj bırakıyor. Reyyan and içiyor ve başına bağladığı siyah eşarbı salıncağa bağlıyor. Miran oraya geldiğinde bu siyah eşarbı bulup çılgına dönüyor.

AZAT: REYYAN BENİM HELALİM OLACAK

Azat Reyyan'I konağa götürüp, herkese Reyyan'ın helali olacağını söylüyor. Miran onları dinlerken Azat, dedesine namusunu nikah ile temizlediğini söylüyor. Fırat kapıda Miran'I tutarken Azat, Reyyan'ın ne kadar masum olduğunu anlatıp onu başının tacı yapacağını söylüyor.

Son güncelleme: 16:04 - 28.04.2019