Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai 9. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! ‘Sen yoksan ben de yokum’
Hercai 9. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! ‘Sen yoksan ben de yokum’
Hercai 9. yeni bölüm 2. fragman bugün yayınlandı. Yeni fragmanda; Miran uykusunda Reyyan'ı öpüp kokluyor. Reyyan ağzı burnu kan içinde elinde silah ile Miran'ın karşısına geçiyor ve tetiği çekmesini istiyor. Miran ona sarılarak 'sen yoksan ben de yokum' diyor. İşte Hercai 9. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 7 Mayıs 2019 - 22:15

HERCAİ 9. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

HERCAİ 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 8. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Zehra, Azat'ın sözlerinden sonra Reyyan ile konuşmak istiyor. Azat, ailesine Reyyan ile yarın evleneceğini söylüyor. Yaren ağabeyini desteklerken Azat ona da pas vermiyor. Miran, Azat'ın sözlerinden sonra Fırat ile salıncağın yanına gidiyor. Reyyan'a üzülen Miran, Reyyan'a gidilecek yer bırakılmadığını anlatıyor. Ayrıca Reyyan'ın evlilik kararının altında çaresizlik olduğunu söylüyor. Fırat, Miran'I gerçekle yüzleştirmek istiyor ve kimsenin Reyyan'a zorla bir şey yaptırmayacağına dikkat çekiyor. Miran, Reyyan'ın kendisi için değil ailesi için böyle bir karar verdiğine inanıyor. Ayrıca Reyyan'ın kalbinden de emin. Reyyan'ın aklında da Miran var. Zehra kızının perişan halinin farkında. Reyyan, Miran ile görüştüğünü anlatıyor. Zehra, kızının hala Miran'I isteyip istemediğini soruyor. Annesi Reyyan'a Azat ile evlenmesinin doğru olmadığını anlatmaya çalışıyor. Ama Reyyan kararlı davranıyor.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

HAZAR: ANNENİ SEVDİM

Hazar, Dilşah'ın mezarlığına gidiyor. Ağlayarak içini döküyor ve ‘neden ben ölmedim' diyor. Hazar yüreğindeki yangını anlatıyor. Miran'ın onu düşman bellediğini ve haksız yere intikam aldığını söylüyor. Tam o sırada Miran geliyor. Hazar'I görünce yakasına yapışıp hesap soruyor. Üstüne bir de silah çekiyor. Hazar, ‘kimsenin namusunu kirletmedim, babanı öldürmedim. Anneni sevdim' diyor. Miran, Hazar'a inanamazken, ölümleri ile ilgisi olmasını söylüyor. Miran öfke ile yanıyor. Hazar susmuyor ve alacağını aldığını bundan sonra onlardan ve Reyyan'dan uzak durmasını söylüyor. Hazar'ın sözleri Miran'ın aklını karıştırıyor.

YAREN ZEHRİNİ AKITIYOR

Yaren, Miran'ın ağabeyi ile evlenme kararı ile iyilik perisine dönüşüyor. Reyyan'a gelinlik bile getiriyor. Ama Yaren yine bir işler peşinde. Miran ile Reyyan'ın düğün fotoğraflarını da zarf içinde Reyyan'a veriyor. Reyyan'ın kalbi daha da kanıyor. Miran'I bir türlü unutamıyor. Ama Gönül ile olan evliliği de kabullenemiyor.

 

Son güncelleme: 11:56 - 08.05.2019