Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai 9. yeni bölüm fragmanı: Miran, Reyyan’ın Şadoğlu olmadığını öğrenecek mi?
Hercai 9. yeni bölüm fragmanı: Miran, Reyyan’ın Şadoğlu olmadığını öğrenecek mi?
Hercai 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan 8. bölümde; Miran, Reyyan’ın evlilik kararını çaresizlikten aldığını düşünüyor. Zehra kızının kalbinin bu kararı onaylamadığının farkında ama onu ikna edemiyor. Mezarlıkta karşılaşan Hazar ile Miran arasında büyük gerilim yaşanıyor. Hazar, Miran’a annesi sevdiğini anlatıyor. Üstelik babasını da öldürmediğini söylüyor. Hazar, Miran’ın kafasını karıştırıyor. Bu sırada Yaren bu sefer iyi gibi görünüp zehrini Reyyan’a akıtıyor. Peki Hercai 8. bölümde başka neler yaşandı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..
Magazin 6 Mayıs 2019 - 08:44

HERCAİ 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Hercai dizisi ATV'de 8. Bölümü ile ekrana geldi. Hercai son bölümde; Reyyan intikam almak için harekete geçiyor. Kalbi kanaya kanaya Azat ile evlilik yolunda ilerliyor. Miran, Reyyan'ın kararını kabullenemezken Hazar'ın sözleri ile şok oluyor. Hazar'ın annesi Dilşah'ı sevdiğini söylemesi ile dağılıyor. Kimin doğruyu söylediğini düşünmeye başlıyor. Hazar, Dilşah'ın öldüğü gecede neler olduğunu öğrenmek için bir kez daha babasını sorguya çekiyor. Haberimizden Hercai 8. Son bölüm son bölüm özetini okuyabilirsiniz…

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 8. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Zehra, Azat'ın sözlerinden sonra Reyyan ile konuşmak istiyor. Azat, ailesine Reyyan ile yarın evleneceğini söylüyor. Yaren ağabeyini desteklerken Azat ona da pas vermiyor. Miran, Azat'ın sözlerinden sonra Fırat ile salıncağın yanına gidiyor. Reyyan'a üzülen Miran, Reyyan'a gidilecek yer bırakılmadığını anlatıyor. Ayrıca Reyyan'ın evlilik kararının altında çaresizlik olduğunu söylüyor. Fırat, Miran'ı gerçekle yüzleştirmek istiyor ve kimsenin Reyyan'a zorla bir şey yaptırmayacağına dikkat çekiyor. Miran, Reyyan'ın kendisi için değil ailesi için böyle bir karar verdiğine inanıyor. Ayrıca Reyyan'ın kalbinden de emin. Reyyan'ın aklında da Miran var. Zehra kızının perişan halinin farkında. Reyyan, Miran ile görüştüğünü anlatıyor. Zehra, kızının hala Miran'ı isteyip istemediğini soruyor. Annesi Reyyan'a Azat ile evlenmesinin doğru olmadığını anlatmaya çalışıyor. Ama Reyyan kararlı davranıyor.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

HAZAR: ANNENİ SEVDİM

Hazar, Dilşah'ın mezarlığına gidiyor. Ağlayarak içini döküyor ve ‘neden ben ölmedim' diyor. Hazar yüreğindeki yangını anlatıyor. Miran'ın onu düşman bellediğini ve haksız yere intikam aldığını söylüyor. Tam o sırada Miran geliyor. Hazar'ı görünce yakasına yapışıp hesap soruyor. Üstüne bir de silah çekiyor. Hazar, ‘kimsenin namusunu kirletmedim, babanı öldürmedim. Anneni sevdim' diyor. Miran, Hazar'a inanamazken, ölümleri ile ilgisi olmasını söylüyor. Miran öfke ile yanıyor. Hazar susmuyor ve alacağını aldığını bundan sonra onlardan ve Reyyan'dan uzak durmasını söylüyor. Hazar'ın sözleri Miran'ın aklını karıştırıyor.

YAREN ZEHRİNİ AKITIYOR

Yaren, Miran'ın ağabeyi ile evlenme kararı ile iyilik perisine dönüşüyor. Reyyan'a gelinlik bile getiriyor. Ama Yaren yine bir işler peşinde. Miran ile Reyyan'ın düğün fotoğraflarını da zarf içinde Reyyan'a veriyor. Reyyan'ın kalbi daha da kanıyor. Miran'ı bir türlü unutamıyor. Ama Gönül ile olan evliliği de kabullenemiyor.

Son güncelleme: 08:45 - 06.05.2019