Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai dizisi nerede çekiliyor? İşte Hercai dizisinin oyuncuları ve konusu
Hercai dizisi nerede çekiliyor? İşte Hercai dizisinin oyuncuları ve konusu
Mardin’in Midyat ilçesinde çekimleri devam eden Hercai dizisi sadece senaryosu ve oyuncuları ile değil Midyat’ın tarihi ve kültürel dokusu ile de izleyiciyi büyülemeye devam ediyor. Dizinin yeni bölümleri her Cuma akşamı diziseverlerle buluşacak. Peki Hercai dizisinin konusu ne? Hercai dizisinin oyuncuları kimler? İşte tüm merak edilenler...
Magazin 29 Mart 2019 - 14:05

Hercai kısa sürede izleyicilerin beğenisini kazanmayı başardı. Konusu ve oyuncu kadrosu ile seyircilerin ilgisini çeken Hercai nerede çekiliyor merak ediliyor. “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” anlatıldığı Hercai dizisi Başrollerdeki isimler yer ilk büyük tecrübelerini yaşıyor. Peki Hercai dizisi nerede çekiliyor? Hercai oyuncuları kim, konusu ne?

İŞTE HERCAİ OYUNCU KADROSU

Akın Akınözü


Ebru Şahin

Gülçin Santırcıoğlu,
Serhat Tutumluer,
Ayda Aksel,
Macit Sonkan,
Serdar Özer,
Oya Unustası,
Tansu Taşanlar,
İnci Şen
Eda Elif Başlamışlı

HERCAİ DİZİSİ KONUSU

Midyat’a İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu’na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan’ı da ister! Ancak, yörenin en güçlü aile reisi Nasuh’un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır! Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil! Nasuh, Miran’ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran’ın planlanlarından habersizdir. İki erkek arasındaki haberleşme merakla beklenirken, gelecek haber iki genç kızın, Reyyan ve Yaren’in hayatını derinden etkileyecektir. Midyat’ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı işadamı ile Midyat’ın güzelliği dillere destan Reyyan’ı kavuşabilecek mi?