Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hercai yeni bölüm bu akşam var mı? Hercai sezon finali mi yaptı?
Hercai yeni bölüm bu akşam var mı? Hercai sezon finali mi yaptı?
Cuma akşamlarının sevilen dizilerinden Hercai, corona virüsü sebebiyle setlerine ara vermek zorunda kalmıştı. Hercai dizinin sevenleri, yeni bölümün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Peki, Hercai yeni bölüm bu akşam var mı? İşte Hercai dizisi ile ilgili yaşanan son gelişmeler…
Magazin 12 Haziran 2020 - 20:05

Türkiye'de corona virüsü sebebiyle birçok dizi setlerine ara vermek zorunda kalmıştı. Ancak, atılan normalleşme adımlarıyla birlikte bazı diziler tekrardan geri dönmüş durumda. Peki, cuma akşamlarının en sevilen dizilerinden Hercai bu akşam ekranlarda olacak mı?

HERCAİ BUGÜN VAR MI? HERCAİ SEZON FİNALİ Mİ YAPTI?

Hercai bu haftaki yayın akışında da yer almadı. Kadrosunda; Ebru Şahin, Akın Akınözü, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Gülçin Santırcıoğlu, Ahmet Tansu Taşanlar, Oya Unustası ve Macit Sonkan’ın yer aldığı, Coronavirüs nedeniyle yeni bölümleri ekrana gelmeyen dizinin yayınlanan son bölümüyle sezon finali yaptığı ve Eylül ayında ekranlara döneceği konuşuluyor.

HERCAİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Geçirdiği kaza sonrası herkesi endişelendiren Reyyan, gizemli bir kişi tarafından kurtarılır ama gizemli kişinin ardında bıraktığı iz Miran'ın şüphelenmesine neden olur. Yaşananlardan sonra babasıyla bir kere daha yüzleşen Reyyan, gerçeği kabul etmekte zorlanırken Miran'ın desteğiyle ailesinden uzak kalamayacağının farkına varır. Ancak gerçeği kabul etmesi gereken tek kişi Reyyan değildir!

Bundn sonra yalansız ve intikam planlarının olmadığı bir hayatın hayallerini kuran Reyyan, gelecekleri için Miran'dan bir karar vermesini ister. Bunca yıl babaannesi tarafından başka bir hayatı yaşamaya mahkum edilen Miran, verdiği özgürlük savaşında galip gelir ve Azize Aslanbey'e intikamdan vazgeçtiğini söyler. Miran'ı yeniden intikam planına dahil edeceğine dair son umut kırıntısını da yitiren Azize Aslanbey, intikamını kendi elleriyle almak için Şadoğlu konağına gider.

Bir yanda intikamın olmadığı yeni bir hayata adım atan Reyyan ve Miran diğer yanda intikamını almak için ettiği yemini bozup son kurşunu atmak için Şadoğlu konağına gelen Azize Aslanbey son kozlarını paylaşırken, beklenmedik bir haber yaşananların tüm seyrini değiştirir.