Hazar namlunun ucunda! Hercai 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı…

Hercai 8. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. ATV'de yayınlanan dizinin yeni fragmanında; Azat sevdiğinin onu sevmemesinin acısı ile yüzleşiyor. Ve Reyyan ortalıktan kayboluyor. Azat kendini kaybediyor. İşte Hercai 8. yeni bölüm fragmanı detayları...

Hercai’nin heyecan dolu 8. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyicilerin büyük merakla bekledikleri fragmanda Reyyan’ın ortadan kaybolması dikkat çekti. Miran, Reyyan’a çok üzülüyor. Ayrıca Hazar’a silah çekiyor. Hazar kızına Miran’ın öfkesinden söz ediyor. Azat sevdiğinin onu sevmemesinin acısı ile yüzleşiyor… İşte Hercai fragmanı ve merak edilenler!

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 7. SON BÖLÜM ÖZETİ…

Azat, Reyyan’I kaçırıyor. Gönül de o sırada ve yaralanıyor. Miran onu hastaneye götürüyor. Miran, Reyyan’ın Azat ile gittiğine inanamıyor. Reyyan’ın gözlerinde aşkı bulduğunu söyleyen Miran, Reyyan’ın onu terk etmeyeceğini söylüyor. Ayrıca Azat ve Gönül’ün bağ evine nasıl geldiğini merak ediyor. Fırat, yaşananların Yaren’in başının altından çıktığını anlıyor ama Miran’a bir şey demiyor. Bu sırada Azat, Reyyan’I hastaneye götürüyor. Kendinde olmayan Miran ‘bırakma beni Miran’ diye sayıklıyor. Azat, Miran’ın adını duyunca adeta yıkılıyor. Reyyan uyandığında Miran’I arayıp hesap sormak istiyor. Azat onunla konuşarak Gönül konusundaki endişelerini yok ediyor. Azat, Miran’ın evil olduğunu kanıtladığında ise gözyaşlarına boğularak ‘doğruymuş’ diyor.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

Hercai 8. yeni bölüm fragmanı: Reyyan ortalıktan kayboluyor

REYYAN KARARINI VERİYOR

Miran, Reyyan’I nerede bulacağını bildiğini söyleyip hastaneden ayrılıyor. Reyyan tam o sırada Miran’ın tahmin ettiği yerde. Uçurumun kenarındaki salıncağın yanına Azat ile gelen Reyyan, Miran’a bir mesaj bırakıyor. Reyyan and içiyor ve başına bağladığı siyah eşarbı salıncağa bağlıyor. Miran oraya geldiğinde bu siyah eşarbı bulup çılgına dönüyor.

AZAT: REYYAN BENİM HELALİM OLACAK

Azat Reyyan’I konağa götürüp, herkese Reyyan’ın helali olacağını söylüyor. Miran onları dinlerken Azat, dedesine namusunu nikah ile temizlediğini söylüyor. Fırat kapıda Miran’I tutarken Azat, Reyyan’ın ne kadar masum olduğunu anlatıp onu başının tacı yapacağını söylüyor.

GÖNÜL’DEN MİRAN’A DERS

Gönül hastanede gözlerini açıyor. Başında annesini buluyor ve ona gece yaşananları yalan yanlış anlatıyor. Miran, Gönül ile konuşmak için odaya geliyor. Gönül, Miran’ın Reyyan’I sevdiği gibi onu sevdiğini anlatıyor. Reyyan’ın gittiğini söylüyor ve bundan sonra onu anladığını söylüyor.