Hercai yeni sezon oyuncuları: Hercai nerede çekiliyor? Hercai oyuncuları kimler?

Geçtiğimiz sezon kısa sürede izleyicilerin beğenisini kazanan ve başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin'ın yer aldığı Hercai 2. yeni sezonu ile izleyicilerin karşısına çıktı. Peki yeni sezonda Hercai'ye katılan oyuncu oldu mu, Hercai nerede çekiliyor? İşte yeni sezon oyuncuları...

Hercai yeni sezon oyuncuları: Hercai nerede çekiliyor? Hercai oyuncuları kimler?

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan Hercai yeni sezonda da her Cuma akşamı diziseverlerle buluşuyor. Hercai dizisinin yeni sezon bölümlerinde Mert Altınışık da kadroya dahil oldu.

MERT ALTINIŞIK KADROYA DAHİL OLDU

Mert Altınışık yeni sezonda Hercai dizisinde oynayacak. Peki Mert Altınışık kimdir?

Mert Altınışık 1986 Bursa doğumludur. Bursa Uludağ Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Mert Altınışık tiyatro oyunlarında sahne almaktadır. Bunun yanında dizi oyunculuğu da yapmaktadır. Mert Altınışık’ın rol aldığı projeler; Kavak Yelleri, Türkan, Beni Affet, Firar ve Meryem dizilerinde rol aldı.

HERCAİ OYUNCU KADROSU

Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın masalı” mottosuyla yola çıkan Hercai’nin başrollerini ise
Akın Akınözü,
Ebru Şahin,
Gülçin Santırcıoğlu,
Serhat Tutumluer,
Ayda Aksel,
Macit Sonkan,
Serdar Özer,
Oya Unustası,
Tansu Taşanlar,
İnci Şen
Eda Elif Başlamışlı paylaşıyor. İzleyiciyi ekrana kilitleyecek dizinin yönetmenliğini Cem Karcı, senaryosunu ise Eda Tezcan ve Feraye Şahin üstleniyor.

HERCAİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Mardin Midyat Sıla Konağında çekilen Hercai dizisinin çekildiği konak aynı zamanda Midyat Konuk Evi müzesi olarakta biliniyor.

Loading...