Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Herkes onları bekliyor
Herkes onları bekliyor
Gerek oyuncu kadrosu gerekse hikâyesiyle merak uyandıran ‘Fi’ dizisi, 31 Mart’ta izleyiciyle buluşuyor. Azra Kohen’in çok satan ‘Fi Çi Pi’ kitap serisinden uyarlanan dizi, internette sansürsüz yayınlanacak.
Magazin 10 Mart 2017 - 00:43

Gerek oyuncu kadrosu gerekse hikâyesiyle merak uyandıran ‘Fi' dizisi, 31 Mart'ta izleyiciyle buluşuyor. Azra Kohen'in çok satan ‘Fi Çi Pi' kitap serisinden uyarlanan dizi, internette sansürsüz yayınlanacak.

GERi SAYIM BAŞLADI

Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi'nin yer aldığı internet dizisi için geri sayım başladı. Azra Kohen'in ‘Fi-Çi-Pi' üçlemesinden yola çıkılarak senaryolaştırılan ‘Fi' 31 Mart'ta izleyiciyle buluşuyor.

SÜRPRiZLE BAŞLIYOR

60 dakikalık bölümler halinde online televizyon platformu puhutv'de gösterilecek dizinin izleyiciye bir de sürprizi var. İlk beş bölümde Özge Özpirinçci konuk oyuncu olarak yer alacak. Aşk, ihtiras, erotizm ve psikolojik gerilim dizisi merakla bekleniyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.