Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor Hikmet Tuğsuz kimdir, kaç yaşındadır?
Survivor Hikmet Tuğsuz kimdir, kaç yaşındadır?
Survivor 2019'un iddialı yarışmacılarından biri de Hikmet Tuğsuzdur. Antalya'da doğan Hikmet Tuğsuz 33 yaşındadır. Atletizmin yanı sıra birçok spor ile uğraşmıştır. Ayrıca antrenörlük yapmaktadır. İşte Himet Tuğsuz hakkında her şey...
Magazin 2 Şubat 2019 - 19:54

Survivor 2019’un Türkiye takımında yer alan isimlerden biri de Hikmet Tuğsuz. Hikmet Tuğsuz’un atletizmin bir branşında dereceleri vardır ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynamıştır. İşte Hikmet Tuğsuz hakkında merak edilenler…

HİKMET TUĞSUZ KİMDİR?

Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986'da Antalya'nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'ndan mezun oldu. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler kendisini atletizme yönlendirdi.

Birçok yarışmada başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Atletizmin bir branşında dereceleri var ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapıyor.

Son güncelleme: 21:17 - 02.02.2019