Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hikmet Tuğsuz kimdir? Survivor yarışmacısı Hikmet Tuğsuz kaç yaşındadır?
Hikmet Tuğsuz kimdir? Survivor yarışmacısı Hikmet Tuğsuz kaç yaşındadır?
Hikmet Tuğsuz Survivor Türkiye Yunanistan takımlarının mücadelesinde yer alıyor. Survivor'un başladığı andan performansı ile dikkatleri üstüne çeken Hikmet Tuğsuz ilk yarışmada parkuru kırması ile adından söz ettirdi. Atletizmin yanı sıra birçok spor ile uğraşmış olan Hikmet Tuğsuz kimdir, nereli, kaç yaşında?
Magazin 5 Şubat 2019 - 19:43

Hikmet Tuğsuz Survivor 2019 yarışmacıları arasında yer alıyor. Aktif sporcu kimliği ile dikkat çeken Hikmet Tuğsuz hırslı yapısıyla rakiplerine meydan okuyor. Hikmet Tuğsuz’un kişisel hayatı hakkında bilgiler merak edilmeye başladı. Peki, Survivor 2019 yarışmacısı Hikmet Tuğsuz kimdir? Kaç yaşındadır?

HİKMET TUĞSUZ KİMDİR?

Hikmet Tuğsuz 16 Kasım 1986’da Antalya’nın Akseki ilçesine bağlı Bademli kasabasında doğdu. Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan mezun oldu. İlkokul 4. sınıfta, spor ayakkabısı ödüllü bir yarışmaya katılmasıyla sporla tanıştı. Başarılı olduğunu gören antrenörler kendisini atletizme yönlendirdi.

Birçok yarışmada başarılar elde eden Hikmet, milli takım antrenörü Ertuğrul Oğulbulan tarafından decatlon branşına yönlendirildi. Bu branşta yıllarca geçilmedi ve şampiyon oldu. Atletizmin bir branşında dereceleri var ve hentbol, futbol, triatlon, voleybol branşlarında da takımda oynadı. Üniversite bittikten sonra hem antrenörlük hem sporculuğa devam etti. Şu anda da Kırkpınar başpehlivanları Ali Gürbüz, Okan Acar, Ertuğrul Dağdeviren, Bayram Arslantaş gibi değerli sporculara antrenörlük yapıyor.