Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hilmi Cem İntepe kimdir? Survivor Hilmi Cem İntepe kaç yaşında?
Hilmi Cem İntepe kimdir? Survivor Hilmi Cem İntepe kaç yaşında?
Hilmi Cem İntepe, Survivor 2018 kadrosuna katıldı. Hilmi Cem İntepe, daha önce iki kez Survivor'a katılmış bir kez şampiyon olmuş bir kez de üçüncülük kazanmıştı. Survivor All Star Ünlüler takımında yer alan Hilmi Cem İntepe kimdir, kaç yaşında? İşte detaylar...
Magazin 5 Şubat 2018 - 18:27

Survivor 2018’de Ünlüler takımında yer alacak olan Hilmi Cem İntepe kimdir? Survivor All Star’ın Ünlüler takımında daha önce Survivor’a katılmış olan yarışmacılar yer alıyor. Hilmi Cem İntepe kimdir, kaç yaşında, nereli?

HİLMİ CEM İNTEPE KİMDİR?

Hilmi Cem İntepe (d. 19 Mayıs 1992; Muğla, Türkiye), Türk dizi ve sinema oyuncusu.

Hilmi Cem İntepe, 1992’de Muğla’nın Menteşe ilçesinin Yenice mahallesinde doğdu. 18 yaşına kadar Bodrum’un Güvercinlik mahallesinde yaşadı. 17 yaşında latin danslarına yazıldı ve birçok kere salsada Türkiye Gençler Şampiyonu oldu. Ekranlara ilk defa Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmadaki dans gösterisiyle çıktı. 2013’te Survivor yarışmasına katıldı ve yarışmadan birincilikle ayrıldı. Daha sonra ise Survivor All Star’a da katıldı.

İlk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Yavuz karakteri ile yaptı. Sonrasında Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dersane 4: Ada gibi dizi ve filmlerde rol aldı. 2016’da Bodrum Masalı’nda Kelebek karakterini canlandırdı.

2013 – Survivor Ünlüler-Gönüllüler – Şampiyon

2015 – Survivor All Star – 3. oldu

2018 – Survivor 2018