Hilmicem İntepe kimdir? Hilmicem İntepe nereli ve kaç yaşında?

Hilmicem İntepe, 1992 doğumludur. İlk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisi ile yaşayan Himicem İntepe hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde… Hilmicem İntepe nereli ve kaç yaşında?

Hilmicem İntepe kimdir? Hilmicem İntepe nereli ve kaç yaşında?

Şu sıralar TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tek Yürek dizisinde Yiğit karakterini canlandıran Hilmicem İntepe hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Hilmicem İntepe kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

HİLMİCEM İNTEPE KİMDİR?

Hilmicem İntepe, 19 Mayıs 1992 tarihinde Muğla'da dünyaya gelmiştir. Anne ve babası ilkokul öğretmenidir. İstanbul‘da yaşayan bir ablası vardır. 18 yaşına kadar Bodrum Güvercinlik'te yaşadı. Bodrum lisesinden mezun oldu. Küçük yaşlardan beri dans ve akrobasi ile uğraşan Hilmi Cem İntepe, eğitimini Muğla üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'nda tamamlamıştır

17 yaşında dans eğitimi almaya başladı ve birçok kez salsa Türkiye Gençler şampiyonu oldu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katıldıktan sonra 2013 yılında Survivor Gönüllüler takımında yer aldı ve birinci oldu; 2015 yılında ise Survivor All Star kadrosunda yarışmayı üçüncü olarak tamamlamıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Yavuz karakteri ile yaptı. Hilmicem İntepe daha sonra Çalıkuşu, Stajyer Mafya, Çılgın Dersane 4: Ada gibi dizi ve filmlerde rol aldı.

Şimdilerde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tek Yürek dizisinde Yiğit Demir karakterine hayat veren Hilmicem İntepe, 1.78 metre boyunda, 75 kilo ve Boğa burcudur.

Hilmicem İntepe'nin rol aldığı diziler ve filmler:

2109 – Tek Yürek (Yiğit) (TV Dizisi)
2017 – Hürkuş: Göklerdeki Kahraman (Vecihi Hürkuş) (Sinema Filmi)
2016 – Bodrum Masalı (Kelebek) (TV Dizisi)
2014 – Çalıkuşu (Ahmet Somers Yusuf )(TV Dizisi)
2014 – Stajyer Mafya (Birol)(Sinema Filmi)
2014 – Çılgın Dersane 4 – Ada (Sinema Filmi)
2013 – 2014 – Muhteşem Yüzyıl 4. Sezon (Yavuz) (TV Dizisi)

Katıldığı yarışmalar:

2013 – Survivor Ünlüler-Gönüllüler – Şampiyon oldu
2015 Survivor All Star – 3. oldu
2018 Survivor 2018: Ünlüler – Gönüllüler – 4. oldu