Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hülya Açıkgöz: O cennet kapısı önce sana açılsın
Hülya Açıkgöz: O cennet kapısı önce sana açılsın
Şarkıcı Hadise'nin ablası Hülya Açıkgöz sosyal medya hesabı üzerinden yazdığı duygusal satırlarla annesinin gününü kutladı.
Magazin 12 Mayıs 2019 - 08:26

Bir dönem Açıkgöz kardeşler arasında yaşanan gerginlik sonrasında kardeşi Hadise ile olan mesleki kariyerini sonlandıran Hülya Açıkgöz, geride bıraktığımız günlerde bu gergin süreçle ilgili açıklamalarda bulunmuş ve yaşananların geride kaldığını söylemişti. Her ne kadar mesleki anlamda artık bir araya gelmeyeceklerini söylese de kardeşiyle arasını hiçbir şeyin bozamayacağını da ekleyen Hülya Açıkgöz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada ‘Soyadımı kimseye yem etmem’ şeklinde ifadeler kullanmıştı.

ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI

Hülya Açıkgöz sosyal medya hesabı üzerinden bu defa da annesi Gülnihal Açıkgöz için son derece anlamlı ve duygusal satırlar paylaştı. İşte Hülya Açıkgöz’ün o satırları:

“Yoruldum bugün anne… Omuzlarım düşük, boynum ağrıyor yine. Sürüsüyle yüklenmiş sorumluluğun altında eziliyor bedenim. Sen yorulmayayım diye bir bardak suyu isterken çekinirdin benden, ben ise ‘ah!’ demeye çekiniyorum şimdi. Ah annem zor anlarda daha da arıyorum seni, sesini, şefkatini, gülümseyişini bana dua edişini… Ama sen bana dua et annem hiç eksik etme üzerimden nefesini… Ayakları altına cennet serilmiş olan sensin ben ise o cennetin kapısını sürekli çalan evladın. O cennet kapısı önce sana açılsın sen zaten beni yanına alırsın, darda hiç bırakmazsın ANNEM…”

Son güncelleme: 08:28 - 12.05.2019