Sözcü Plus Giriş

Hülya Avşar, Demet’e hayır dedi

Demet Akalın, Hülya Avşar için çıkaracağı single projesini rafa kaldırmak zorunda kaldı.

null
Güncellenme: 09:45, 06/02/2017
Hülya Avşar, Demet’e hayır dedi

Demet Akalın, geride bıraktığımız aylarda arkadaşlarıyla birlikte yediği yemek sonrası mekan çıkışında Hülya Avşar için bir single hazırlığı yaptığını söylemiş ve Hülya Avşar’ı yeniden patlatacağım, onu yeniden yaratacağım şeklinde bir açıklamada bulunmuştu. Akalın’ın bu yorumunun sorulduğu Hülya AVşar, ‘Demet’in tarzını bildiğimden hiç takılmadım’ şeklinde bir yorum yapmış olsa da son anda Demet Akalın’ın projesine hayır dedi.

PARASINI ÖDEMİŞTİM

Fettah ve Cansu Can’dan parasını ödeyerek bir şarkı aldığını ve bununla birlikte Hülya Avşar’a sürpriz yapmak istediğini söyleyen Akalın, Avşar’ı ikna edemediğini söyledi. “Sağolsun Avşar kızı, yapmayacağım ben, şarkı çok güzel ama sen al şeklinde mesajlar attı” diye konuştu. O bir televizyon ve şov kadını olduğundan televizyona ağırlık vermek istiyor şarkı bende kaldı. O müzikle ilgili bir açıklama yapmak istemiyor şeklinde konuştu.

HÜLYA’DAN BİR ÇALIM DAHA

Demet Akalın, şarkısını reddeden Hülya Avşar’ın müzikle ilgili bir çalışma yapmayacağını söylemiş olsa da Hülya Avşar’ın 14 Şubat için bir düet çalışması yaptığı da söyleniyor.

İlginizi ÇekebilirDemet Akalın kurbağa bacağı yediğini anlayınca...Demet Akalın kurbağa bacağı yediğini anlayınca...İlginizi ÇekebilirRestorandaki silahlı saldırı sırasında Demet Akalın da oradaydıRestorandaki silahlı saldırı sırasında Demet Akalın da oradaydı