Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hülya Avşar ‘Gerçek kürk’ diyerek kameralara gösterdi
Bülent Ersoy'un jüri koltuğuna oturduğu Popstar 2018 yarışması seçmelerinde yaptığı kürk açıklaması sonrasında, gözler yeniden kürk giyen ünlülere çevrildi. Hülya Avşar'ın sosyal medyada dönen kürk videosu çok sayıda yorum aldı.
Magazin 27 Şubat 2018 - 09:59

Pek çok ünlü ismin tepki ve eleştirilere aldırmadan gerçek kürk giydiğini açıkladığı ülkemizde hemen her gün yeni bir ismin kürklü görüntüleri ortaya çıkıyor. Ersoy’un yeniden kürk giymeye başladığı açıklaması sıcaklığını korurken, şimdi de Hülya Avşar’ın yaklaşık sekiz yıl önce verdiği bir röportaj sosyal medyada konuşulmaya başlandı. O dönem reklam yüzü olduğu bir bankanın basın davetinde konuşan Avşar, sohbete başlamadan önce üzerindeki kürkü çıkarmak istediğini söylerken kendisine yapılan yorumlar üzerine omzuna aldığı kürkü kameralara sallayarak “Evet gerçek” diyor. Yaklaşık sekiz yıl önce çekilmiş bu videonun Avşar’ın ‘Selfie’ filminde sona gelindiği bir dönemde ortaya çıkması da dikkat çekti.

Son güncelleme: 10:48 - 27.02.2018