Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Hülya Avşar: Meltem Cumbul’u çok kıskandım
Hülya Avşar: Meltem Cumbul’u çok kıskandım
Yeşilçam'ın önemli isimlerinden Hülya Avşar, İstanbul Film Akademisi’nin internet üzerinden gerçekleştirdiği canlı söyleşide Türk sineması ve oyunculuk üzerine çarpıcı açıklamalar yaptı.
Magazin 11 Mayıs 2020 - 09:50

Avşar , “Çalışmak istediğiniz bir yönetmen, oyuncu, senarist var mı?” sorusuna da samimiyetle cevap verdi:

“ŞAŞKINIM MAHSUN’UN BAŞARISINA”

“Çağan Irmak'ın anlatım dilini çok beğeniyorum. Fatih Akın'ın da anlatım şeklini beğeniyorum. Onlarla çalışma fırsatı bulmadım. Yeni yönetmenlerle ilgili bir şey söyleyemeyeceğim. Televizyon dizilerinden baktığımda da her zaman başka bir yönetmen ismiyle karşılaşıyorum.”

Avşar, sunucunun “Sizi Mahsun Kırmızıgül'le bir projede görmek isteriz.” demesi üzerine “Mahsun da çok başarılı. Şaşkınım onun bu başarısına.” diye karşılık verdi.

“GÖNÜL YARASI BANA TEKLİF EDİLDİ”

Ünlü sanatçı, programda bir de itirafta bulundu. Meltem Cumbul'un “Gönül Yarası”ndaki performansını çok kıskandığını belirten Avşar, “Yavuz Turgul'u yıllar önce aramıştım. ‘Sizinle film yapmak istiyorum' diye. Sonra beni ‘Gönül Yarası' için aradı ama o da yaz tatiline denk gelmişti. Hem kendim arıyorum hem bana böyle bir hikâye geliyor, ben oynamıyorum. Kendimden, herkesten özür diliyorum ama Meltem Cumbul oynamıştı. Çok kıskanmıştım Meltem'i” dedi.

Son güncelleme: 12:43 - 11.05.2020