Hülya Avşar neden ilişkiye girmediğini açıkladı

Hülya Avşar her gün düzenli olarak yaptığı sabah yürüyüşünde görüntülendi. Avşar, yürüyüş sonrası bir mekanda kardeşiyle buluştu.

Hülya Avşar neden ilişkiye girmediğini açıkladı

Tarabya’dan İstinye’ye, ardından tekrar Tarabya’ya geri yürümesi meşhur olan Hülya Avşar, Yeniköy’de kardeş molası verdi. Helin Avşar ve bir grup arkadaşıyla bir mekanda soluklanan Hülya Avşar, mekan çıkışında fotoğrafları çekilince şaşırdı ve gazetecilerin sorularını yanıtladı.  Mal varlığı haberleri hatırlatılan Hülya Avşar, “Size ne” diye cevap verdi. Bugüne kadar 350 çocuğu iş hayatına kavuşturduğu konuşulan Avşar, “Bu konular hakkında pek konuşulmaz ya o yüzden konuşmayalım” dedi. Dondurma alan Avşar, size de alayım diyerek gazetecilere dondurma ısmarlamaya çalıştı.
Ekranlara verdiği uzun ara sorulan Avşar, ”Ocak’a kadar ne yapacağıma karar vereceğim.Üç tane proje var, sinema dizi hatta müzikal ama ne yapacağımı bilmiyorum.”

“O İŞİ DE BİTİRDİM”

Kaya Çilingiroğlu’nun ilişkisinin bitmesi hatırlatılan Avşar, şakayla karışık “O işi de bitirdim, operasyon tamam. Sıradaki gelsin” diyerek ekledi “İlişkiler çok çabuk bitiyor, o yüzden ilişkiye girmiyorum” dedi.

Hülya Avşar Kaya Çilingiroğlu'nu yumrukladı İlginizi Çekebilir Hülya Avşar Kaya Çilingiroğlu'nu yumrukladı
Loading...