Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu’nun olaylı gecesi

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızları Zehra Çilingiroğlu, önceki akşam trafik kazasına karıştı. Zehra Çilingiroğlu, kırmızı ışıkta çarptığı taksiciyi "Beni çekecekler, takip et ileride paranı vereyim" diye ikna ettikten sonra kaçmaya çalıştı. Ancak taksi şoförü Çilingiroğlu'nun aracının önüne direksiyon kırarak kaçışını engelledi.

Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu’nun olaylı gecesi

19 yaşındaki Zehra Çilingiroğlu, geçen akşam Ortaköy'de kırmızı ışıkta duran bir taksiye çarptı. Gazetecilerin kendisini görüntülediğini fark edince taksiciye, “Amca ileri gidelim, beni çekiyorlar. Uygun bir yerde konuşuruz” dedi. Ardından aracına binen Çilingiroğlu ve taksici arasında sıkı bir kovalamaca başladı.Ortaköy'den Kuruçeşme'ye doğru son sürat giden Çilingiroğlu, taksiciyi atlatmaya çalıştı. Etiler, Akaretler ve Ulus'ta 30 dakika Çilingiroğlu'nu kovalayan taksici, kullandığı aracı önüne kırınca Çilingiroğlu durmak zorunda kaldı.
zehracilingiroglu

PARAMI VERECEKSİN
Otomobilinin içinden çıkıp Çilingiroğlu'nun üzerine yürüyen şoför, “Neden kaçıyorsun? Paramı vereceksin” diyerek sert çıktı.Patlayan flaşları gören Çilingiroğlu, “Beni takip et paranı alacaksın” diyerek Maslak'taki özel güvenlikli bir siteye girdi. Siteden çıkan taksici, “Hakkımı aldım” diyerek uzaklaştı.
43

Zehra Çilingiroğlu’nun Ortaköy’de yaptığı kazadan önce Arnavutköy’de bulunan Whisper adlı restoran barda uzun süre vakit geçirdiği öğrenildi.

w45 Zehra Çilingiroğlu, direksiyon başına geçti İlginizi Çekebilir Zehra Çilingiroğlu, direksiyon başına geçti