Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İbrahim Büyükak film müziklerini yapan Oğuzhan Koç’a böyle takıldı
İbrahim Büyükak film müziklerini yapan Oğuzhan Koç’a böyle takıldı
Başarılı oyuncu İbrahim Büyükak, katıldığı radyo programında Oğuzhan Koç ile ilgili şaşırtıcı bir açıklama yaptı.
Magazin 5 Nisan 2016 - 20:31

Vizyon için gün sayan “Küçük Esnaf” filminin hem senaryo yazarlarından, hem de oyuncularından olan İbrahim Büyükak ve filmin müziğini yapan Oğuzhan Koç geçtiğimiz gün Süper Fm'de Duygu Özkan'ın sunduğu “Dört Dörtlük” isimli programın konuğu oldu. Kahkahaların havada uçuştuğu programa, Büyükak ve Koç'un esprili diyalogları damga vurdu. Oğuzhan Koç “Başından beri hikayeye hakimdim. Bir gün restoranda yemek yiyoruz bana filmin içinden anahtar kelimeler verdiler.

FAZLA YAZMASIN DİYE… 

Hatta adisyonun arkasına yazdılar. Şarkıyı yarın gönderirim dedim, gönderdim” sözleriyle filme nasıl dahil olduğunu anlatırken, Duygu Özkan'ın “Para aldın mı?” sorusu üzerine Oğuzhan Koç “Bedava değil, para alınca güzel şarkı yapıyorum” diye cevap verdi. İbrahim Büyükak'ın “Oğuzhan'ın taksimetresi var. Taksimetreyle çalışıyor. Ben tanıdık olduğum için fazla yazmasın diye şarkıyı ertesi gün teslim etti” sözleri, sosyal medyadan yüzlerce eğlenceli yorum aldı.